hategame logo
Alien: Isolation може да се превърти... без да убиете никого
пуснато на 17 юли 2014 от pseto
alien isolation 17
Alien: Isolation така или иначе беше рекламирана като игра, в която ще се разчита на хорър елемента и промъкването, а не на убийствата  в стил Call of Duty. В ново интервю, Гари Напър от разработчиците Creative Assembly ни уверява отново в това.

Главният дизайнер на Alien: Isolation твърди, че можем да преминем абсолютно цялата игра, без да убием никого. Очевидно тук не се говори за единствения Пришълец, който ще ни преследва през цялото време. Всъщност, ние ще се срещаме и с различни хора – някои добронамерени, други не чак толкова.

И все пак, в никой момент няма да сме принудени да убиваме, за да продължим прогреса си. Което звучи като плюс във времена, в които е нормално главният герой да завърши сингъл кампанията с 1000-2000 скалпа в торбата си. Или повече.

Иначе, Напър ни уверява също, че Alien: Isolation няма да омръзва след 2-3 часа геймплей. Той твърди, че Creative Assembly имат някои „трикове в ръкава си“. Напър визира много съмнения, според които в първите часове играта ще е интересна, но след това ще влезе в едно русло на скучност.

Дали всичко ще е истина, предстои да научим. Alien: Isolation очакваме тази есен, като ще видим дали Creative Assembly ще се справят, ако излязат от зоната на комфорта си в лицето на стратегическата Total War поредица.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл