Безплатната игра по сериала Спартак излиза следващата седмица
пуснато на 21 юни 2013 от pseto

След като преди година Ubisoft обяви игра по сериала Spartacus (или Спартак), то наскоро стана ясно и кога ще можем да пробваме заглавието. Следващата седмица.
Цъкалката ще се появи на 25 юни за PlayStation 3, а ден след това - за Xbox360. Уловката? Това са датите за дебюта в Северна Америка на Spartacus Legends (както се нарича играта). Информация за премиерата в Европа и Азия ще бъде разкрита „кратко след това“.
Иначе, геймплей от заглавието можете да видите под статията. Наличието на огромно количество кръв определено ми се нрави, но пък анимациите ми изглеждат дървени. Като цяло, човек може да се надява бойната система да е добра.
Както всяка друга безплатна игра, Spartacus Legends включва микроплащания. Които ви позволяват да се сдобиете с по-добри брони и оръжия. Към момента не е ясно дали можете да се сдобиете с всички тях и без да давате реални пари или напротив.
Още по темата
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл

3