
Да, подобно нещо можем да видим единствено в трейлър на Call of Duty: Ghosts. Поредното официално клипче за играта беше пуснато вчера, като на моменти прилича повече на някаква пародия. Отколкото на част от сериозна игра.
Особено моментът как някакъв командос дърпа назад добилото култова популярност куче Райли, докато насреща се зъбят глутница вълци. Но защо ли съм изненадан, че в тази очертаваща се като безумна игра ще има подобни сцени с представители на дивата животинска фауна?
Е, ноември наближава. И тогава ще видим какво готви Activision. Но едно е сигурно – тази година изглежда е много вероятно Battlefield 4 да отвее тотално Call of Duty: Ghosts. Тъй като дори и сериозните фенове на CoD започват да усещат, че серията се е изчерпала и вече навлиза в сферата на абсурдното.
Още по темата
http://www.youtube.com/watch?v=3_xaIv7Wo1A НЕВЪЗМОЖНО Е НЯМА КАК
Проблемът на Ghosts е, че избива на тотално дебилие. Вълци срещу кучета, подводни секции, в които основен акцент са "умните риби", които бягат, когато ги доближим... dafuq.


3