hategame logo
EA изоставя Darkspore... без каквото и да е предизвестие
пуснато на 01 юли 2013 от pseto
darkspore
В последно време, EA направи опити да се подмаже на геймърите. Премахна online pass-овете. Обеща да подобри значително услугата си за дигитално разпространение на игри Origin. Ще си каже човек, че Electronic Arts отварят нова страница в своята история?

Не. EA си остава EA. И от скорошни новини се уверяваме в това. Оказва се, че към момента играта Darkspore има сериозен сървърен проблем, който не позволява на геймърите да запазват промени по своите герои. Като се има предвид, че това е екшън RPG, то фактически играта не е годна за цъкане.

Кое е най-трагичното? От Electronic Arts мълчат и не казваш каквото и да е. Спряна ли е поддръжката на играта? Тогава всички нейни притежатели трябва да бъдат известени за същото!

Всъщност, големият проблем в случая е изискването за постоянна онлайн свързаност. Както бихте се досетили, при наличието на подобни проблеми като невъзможността героите да бъдат съхранявани... Darkspore просто не може да се играе. А пък ако EA реши да спре сървърите... то се оказва, че геймърите просто са наели даден продукт за известно време!

В случая – малко повече от две години.

Е, мисля си, че EA трябва да наруши мълчанието си. Задължително. В най-добрият случай да поправи сървърните проблеми. Тъй като в този случай виждаме какво се случва с една игра, изискваща нон-стоп свързаност към интернет... в един момент просто се затваря! И толкоз – наем за две години на стойност 90 лева! Скандално!

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл