hategame logo
Epic Games Store с облачни сейвове...
пуснато на 26 юли 2019 от pseto
epic games store
Epic има пари за своя гейм магазин - което означава средства за купуване на ексклузиви - но онова, което липсва са функционалностите. Е, една нова вече е почти вкарана в услугата.
Облачните сейвове.

От съобщение в Twitter на Тим Суини, шефът на Epic, научаваме, че в момента няколко от игрите в услугата - включително и Moonlighter - ще могат да си съхраняват прогреса и в интернет. А не само локално.

Все пак ще е нужно още време, за да могат клауд сейвовете да се активират за всички налични в Epic Games Store игри. Колко... засега не е ясно.

Хубаво е все пак, че Epic Games Store върви в правилния път. Но дали все пак скоростта, с която подобни ключови екстри идват - в случая повече от половин година след старта на услугата - не е малко бавна? Особено и като имаме предвид, че това са неща, с които сме свикнали "по подразбиране" със Steam открай време?

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл