
Както и бе обявено, вчера видяхме малко повечко геймплей от Toxikk. И поне на пръв поглед изглежда, че заглавието не впечатлява. Лично на мен ми изглежда малко мудно.
Да, може би проблемът е, че видеото е снимано с ботове. Неособено трудни такива. А може би прекарах прекалено много време на Quake Live в последните дни и целият свят ми се струва бавен.
Все пак очаквах може би малко повече от разработчиците Reakktor. Най-малкото ще е хубаво да видим детмач изцяло между хора – така можем да си правим по-сериозни изводи.
В крайна сметка обаче, Toxikk си остава един от интересните олдскул шутъри, които очакваме в близко бъдеще. По план трябва да има отворена бета на играта през декември тази година.
Още по темата
Ботовете наистина са слабички,но туй не е важно,важна е бетата.
А иначе оръжията - повечето - са си копия на Unreal Tournament, това е ясно от самото начало и някой не го е крил. Де да знам - видео материалите често са лъжливи, човек трябва да пипне, че да се увери става ли нещо, не става ли, харесва ли го, не го ли харесва.
Темпото е съизмеримо с това на UT, докато при Quake-a якото е как можеш да насалатиш един след друг няколко, при UT якото е как можеш да създадеш масово меле, особено в по тесни пространства, за да стигнеш до HOLLY SHIT! ранг. Винаги ми е вкарвало ток под кожата.
Halo мултито беше тотална шега, говоря когато "революционната" първа част излезе.
Скучни карти, лимит на играчите, лимит на оръжията и бавна... бааааавна, бааааааааааааааааааааааааааааааавна престрелка.
Честно супер много ме нервираше. Боклушка игра. (ама то от Bungie, какво да очаква човек...)
Toxikk ми харесва, определено има UT99 vibe особено с онзи cyber punk азиатски град. 100% ще има и карти Onslaught тип с танкове и тем подобни. Определно заслужава внимание, особено ако EPIC се осерат с новият UT.
Най малкото, няма тоя противен iron sight aiming... беше ми втръснало от тая простотия... честно...
Пък може и да го сваля онова другото видео от Фейсбук страницата да видя дали геймплеят ще е по-бърз... ако онова видео горе от Тубата е с 30 фрейма в секунда е нормално да е по-флегматично.
П.С. Сега виждам, че в тая Nexuiz оръжията са нереално слаби. Едва ли има ревю на Call of Duty или подобните нему игри в този сайт, в което да не посочвам колко ме дразнят супер силните оръжия, които те убиват за минимално време. Ама тука гледам им вкарват няколко ракети в краката, помпи, ала-бала и си живеят... бих казал говорим за аматьорско изпълнение. ![]()




3