Филмът по Соник отложен за догодина
пуснато на 25 май 2019 от pseto

Филмът по Соник ще бъде отложен за 2020 година. Това се случва малко след избухналия скандал относно външния вид на персонажа, широко осмян в интернет.
По план продукцията трябваше да се появи по-късно тази година. Но след като беше обещано, че Соник ще бъде цялостно преработен можеше да се очаква и отлагане на лентата. Което и се случва.
Любопитно е, че феновете надигнаха глас и първия път, когато видяхме скрийншотове на странно изглеждащия култов герой. Но пък тогава Paramount си направиха оглушки и не промениха нищо. Но изправени пред потенциална катастрофа в кината те се пречупиха от втория път.
Новата дата за филма по Sonic: The Hedgehog? 14 февруари 2020 година.
Още по темата
Коментари
HighFist
27 май 2019
Браво, че са си взели поука.
Доста нелеп го бяха докарали Соник, но мисля че промяната ще има положително въздействие върху приходите. Не че аз ще го гледам ![]()
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3