hategame logo
Metal Gear Rising: Revengeance излиза догодина за PC, наличен за предварителна поръчка
пуснато на 20 декември 2013 от pseto
metal gear rising regengeance 17
След дълго чакане, Metal Gear Rising: Revengeance най-накрая се сдоби с дата на излизане за PC. Тя е 9 януари 2014 година, става ясно от официално съобщение на Konami.

Така портът на играта за персонални компютри ще се забави с почти една година – този февруари видяхме Metal Gear Rising за Xbox360 и PlayStation 3. Като цяло екшън слашърът беше приет добре, но мен не ме впечатли.

Все пак, най-хубавото при PC версията е цената. Metal Gear Rising: Revengeance в момента може да бъде поръчан за само 13.40 евро или 27 нашенски лева в Steam. Което си е добра цена. Дори и за игра в рубриката хейт ревюта.

Иначе, без отстъпки Revengeance ще струва 20 евро – или 40 лева. Което пак не е зле. Честно казано, очаквах Konami и Kojima Productions да предлагат играта за повече пари. Но ето, че пускат приемлива цена за PC порта. Което е похвално.

Коментари
undefined
Rosniak
20 декември 2013
А порта как е ?* Щот нали се сещаш че това е по-важният въпрос. Защото калпав порт може да откаже много играчи. А добре оптимизирана и портната игра да ги накара да си я купя. Пример за лош порт : Dark souls.
undefined
Rosniak
20 декември 2013
*въпросът е риторичен.
undefined
pseto
20 декември 2013
Като се има предвид, че Metal Gear Rising има отвратителни проблеми с камерата дори на PlayStation 3, то бих могъл да се обзаложа, че за PC положението ще е още по-лошо. Плюс самите битки, които на моменти могат да са дразнещи откъм lock-ване на точния противник.

Всъщност, Dark Souls вървеше отвратително зле и на конзоли, специално на PlayStation 3. Имаше една цяла секция от около час-два геймплей, а може би и повече, в която играта вървеше буквално с 15-18 кадъра в секунда. Бях абсолютно убеден, че няма как портът за PC да изглежда добре, звучеше ми абсурдно. И наистина се оказа, че е лош...

Имам същите съмнения и за Metal Gear Rising. Общо взето, ако една конзолна игра върви зле на конзоли, почти невъзможно е портът за PC да е читав.

undefined
Rosniak
20 декември 2013
Убаво е да знаеш, че не си единственият със съмнения.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл