hategame logo
Разкриха актьорския състав на филма по Warcraft
пуснато на 05 декември 2013 от pseto
warcraft film 2
Макар и да знаем повечето подробности за филма по Warcraft, едно нещо беше неясно – актьорският състав. По-рано тази седмица обаче, официално прессъобщение ни разкрива този интересен детайл.

Най-интересно е, че Колин Фарел не фигурира в посочените шест водещи имена. Дълго време се говореше, че една от главните роли ще е негова, но това не се оказва истина. От друга страна, част от слуховете се оказаха достоверни.

Пола Патън, изиграла Джейн Картър в последния филм от серията Mission Impossible, е част от екипа на Warcraft. Също както и Травис Фимел, който пък набра популярност с въплъщението си в Рагнар Лотбрук и сериала Vikings.

Останалите потвърдени имена в Warcraft филма са Бен Фостър, Тоби Кебел, Роб Казински и Доминик Купър. Всички от които са лица, които сме мяркали на малкия или големия екран.

Иначе, съвсем наскоро стана ясен и сюжетът на Warcraft адаптацията. В неговата основа ще е един от първите конфликти между хора и орки, предвождани съответно от Лотар и Дуротан. Което значи, че ще имаме Warcraft, а не World of Warcraft филм.

Самата лента ще е игрална, но с огромен акцент на визуалните ефекти. За тях пък ще отговаря студиото зад Star Wars филмите. Режисьорът e Дънкан Джоунс, известен с някои много силни филми като Moon.

Общо взето, филмът по Warcraft изглежда определено добре на теория. Но във всяко едно изкуство, хубавият актьорски състав, сценаристи и режисьори не гарантират нищо. Ще трябва да изчакаме до 11 март 2016 година, за да видим дали филмът ще си струва. Именно тогава очакваме лентата по кината.

Коментари
undefined
Rosniak
05 декември 2013
Да сме живи и здрави, та през 2016 година да го гледаме.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл