Sev Zero е първата ексклузивка за Amazon Fire TV
пуснато на 03 април 2014 от pseto

Вчера беше представена мултимедийната и гейм джаджа Amazon Fire TV. Заедно с тази премиера беше показана и първата ексклузивна игра за устройството – Sev Zero.
Става дума за хибрид между tower defense заглавие и шутър от трето лице. Концепцията е позната – между рундовете можете да строите кули, а след това получавате пълен контрол над вашия персонаж, избивайки директно противниците си с помощта на вече готовите сгради.
Като цяло, заглавието изглежда забавно. Можем да се уверим в това и от трейлъра под статията. А и в крайна сметка, при наличния гейм контролер за Fire TV, то ще имате пълен контрол над персонажа си и няма да се чувствате осакатени, както се случва много често при други шутъри за мобилни тъч устройства.
Иначе, Sev Zero ще струва 7 долара. Ако пък решите да си купите геймпада за Fire TV, който се продава отделно, то ексклузивната цъкалка ще ви излезе безплатно.
Още по темата
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3