
Основният проблем е това, че геймърите имат ясна представа как трябва да изглежда и звучи Кратос, главният герой в God of War.
„Ще е много трудно да реализираме това. Кратос ще се играе от различен актьор, ще има друга визия и глас, ще каже много повече думи“, казва Кравцик. Всичко това може да не оправдае това, което геймърите очакват от персонажа. Като пример тя си припомня за детските й години, когато очаквала с нетърпение анимация по комиксите Гарфийлд. Когато обаче чула гласа на мързеливия котарак, тя се разочаровала изцяло.
В момента кино студиото Universal готви адаптация по God of War. Която, интересно, ще е написана от сценаристите на филмите Saw. Към момента обаче няма каквито и да е подробности за проекта, включително и дата на излизане. Също така не е известно кой е евентуалният актьор, който ще изиграе Кратос.
Още по темата
Иначе в God of War що-годе не са правили свободни съчинения върху гръцката митология. Доколкото съм чел от любопитство в интернет, доста неща са ги натъкмили. Е, очевидно е, че Кратос е измислен, включително и това как избива всички богове наред.


3