hategame logo
World of Warcraft Tokens дебютираха в Америките, Австралия
пуснато на 07 април 2015 от pseto
wow tokens
Възможността да подновявате месечния си абонамент с виртуални пари в World of Warcraft официално дебютира на някои пазари. В Северна и Южна Америка, Австралия и Нова Зеландия вече могат да се купят тъй наречените WoW Tokens.

В играта те ще могат да се купят за минимум 30 000 злато, като цената им ще се определя според търсенето и предлагането. Вероятно ще е по-висока, но засега можем само да спекулираме. Интересно е обаче, че за да се появи WoW Token в продажба, то първо трябва да бъде купен от друг потребител за 20 долара.

С други думи, някои хора ще могат да се сдобиват с игрално злато, плащайки реални пари. Други пък ще могат да инвестират  виртуалната валута, за да подновят месечния си абонамент.

Тепърва предстои да видим дали WoW Tokens ще е успешна концепция – засега предстоят промени от страна на Blizzard, ако се намерят проблеми в системата. Любопитно е, че към момента предметите могат да се купят от потребители, но не и да се продават срещу злато. Може би се готви плавното навлизане на WoW Tokens?

В крайна сметка обаче е трудно да се каже, че World of Warcraft върви към безплатен модел. Месечните потребители на ролевата игра все още са достатъчно много, заради което Blizzard със сигурност не обмисля подобен ход. Поне за близкото бъдеще.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл