Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
77
LethianDream
Мнения: 3739
Цитиране
23 юни 2026
[
Нищо,аз ще ти избера частите и ще ти го сглобя.На мен това ми е страст.Ти само ще платиш.Profit.Win-win ситуация. [/quote]

Не можеш да разбереш, че има хора като мен и Жокера, които не мислят рационално. Нещо, което Стийм много добре са осъзнали и са превърнали в пазарна ниша. Аз искам да си подкарам малкото компче със Steam OS, да си цъкам Slay The Spire 2 или Zero Parades на телевизора със супер качество без да се занимавам с инсталации и тъпотии.

morgoth_srs
Мнения: 569
Цитиране
23 юни 2026
На PS5, като изключим някои ексклузиви, основно играя PS4 игри, които ги няма за PC.

П.П.
С bazzite linux, както и със SteamOS, когато я направят малко по-съвместима, ще можеш да си играеш на обикновено PC, с конзолно усещане. И MS правят нещо с тяхното xbox mode, дето още не съм го тествал, понеже е заключено да не се ползва в Европа, а ме мързи да го активирам по другия начин. Малко е тъпо, че PC-тата не поддържат HDMI-CEC и не можеш да ползваш дистанционното на ТВ-то за да навигираш PC-то, както и да го пускаш заедно с телевизора.

<
1
...
77
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.