Не можеш да разбереш, че има хора като мен и Жокера, които не мислят рационално. Нещо, което Стийм много добре са осъзнали и са превърнали в пазарна ниша. Аз искам да си подкарам малкото компче със Steam OS, да си цъкам Slay The Spire 2 или Zero Parades на телевизора със супер качество без да се занимавам с инсталации и тъпотии.
П.П.
С bazzite linux, както и със SteamOS, когато я направят малко по-съвместима, ще можеш да си играеш на обикновено PC, с конзолно усещане. И MS правят нещо с тяхното xbox mode, дето още не съм го тествал, понеже е заключено да не се ползва в Европа, а ме мързи да го активирам по другия начин. Малко е тъпо, че PC-тата не поддържат HDMI-CEC и не можеш да ползваш дистанционното на ТВ-то за да навигираш PC-то, както и да го пускаш заедно с телевизора.