Физическо копие няма да има, така че аз ще си чакам PC версията. Да си купувам празна кутийка с код, не благодаря.
Rostik79
Мнения: 3356
Цитиране
25 юни 2026
Да се приключва с тези физически и полу-физически копия (с код в кутийка), че само място им търся Иначе не е лошо, че си менкам игри със съседката - поне 4-5 игри съм изиграл от взети назаем дискове, което ми е спестило известни пари. Не всички сме като Летиан да си харчи без да се замисля
LethianDream
Мнения: 3743
Цитиране
25 юни 2026
Бедняк! Ама с хубава съседка!
Ростик, спиш! Отдавна трябваше да си изиграл един леглови мултиплеър с нея! Това, че има приятел не е фактор! Ще го издебнете да е навън и ще я разстреляш от първо лице