Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
215
...
686
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
26 юли 2018
Аз имам абсолютни средни очаквания към Shadow of the Tomb Raider. Нищо повече. Макар че обикновено трети път копи и пейст е малко повечко от нужното.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
26 юли 2018
100% ще си я купя, ама не се знае кога
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
27 юли 2018
Новия Томб райдър ще си заслужава след като цената му падне на 30-40 лв.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
27 юли 2018
Епа ебахти,ако и ТР не става,аз не виждам смисъл поне за мен лично вече да си купувам игри.То вече кво ли става мамка му.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
27 юли 2018
Ами Божо, ако ти се играе същата игра за трети път, тука виждам същата история като с Far Cry.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
28 юли 2018
За мен лично няма проблем игри от една и съща серия да си приличат страшно много - то не е казано, че човек трябва да играе всяка игра от поредицата веднага като излезе, може да почака да му се доиграе нещо такова и след това да си я пусне и без това в момента има толкова много игри, които излизат, че човек рядко може да остане без нещо за цъкане.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
30 юли 2018
За мен лично Tomb Raider-a само графиката ме дразни че е толкова занижена.... очаквах да е по яка. Все пак гледам клипчета само ама някак си не ме кефи, то witcher 3 е мега по красива. Аз се завърнах към shadow of war-a , малко яко в масака.

В това има хляб, на пръв поглед

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
30 юли 2018
Нищо изненадващо. Вече имам усещането, че много от комерсиалните производители след като разполагат с нужния ресурс пълнят офлайн световете с множество неща за правене, странични куестове, търговия, по подобие на GTA, новия AC и най - вече последния Вещер разбира се. И новия AC ще е така, а в този TR сигурно засега няма да има само интерактивни диалози, поне засега, но нещата отиват натам.
Копи пейста е кофти нещо, но за сингъл игра в днешно време какво може да се предложи, когато насреща имаме мега играните моба и батъл роял игри в мултиплеъра? Ако не са тия игри, сингъл жанра хептен не го чака бъдеще.

Гледам го геймплей клипчето на ТR, което е постнал колегата малко по - горе и съм по - скоро безразличен. Няма иновативност, но се залага на нещо сигурно - количество, количество, инвентар, странични куестове, вземи това, вземи оня чук, ела тук и там.
Оплакват се някои хора - гледам под клипа в тубата - скучни explorations. Ами да, вярно е, че TR 4: Last Revelation е вероятно крайъгълния камък в поредицата, но ако сега излезе такава игра - колко интерес мислите, че ще събере? Така че, настроението е споделено както и при Псето - средни очаквания, средно положение, безразличие, може и да е по - зле, но не знам как такива игри вече могат да си струват 120 лева като цена. Истината е, че дори фенове, които си мислят, че са закоравели маниаци на TR едва ли знаят какво точно искат да видят в нова игра. Причината е, че се копаят в поредици и познати имена.
Е затова, ще има игри като Vampyr с развален потенциал и другите - дето ще се продават, включително и като новия TR. Добрата атмосфера не е в повторяемостта, а в съспенса и непредсказуемото. Това е, което липсва на някои огромни игри като съдържание и офлайн светове днес и го има в пълна сила разбира се при Вещера. Добрата атмосфера е като поезията, за която пише Елин Рахнев: "Винаги съм знаел, че поезията е есен през юли."
Айде сори за дългото писане.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
30 юли 2018
Аз лично конкретно "иновативност" не очаквам от почти никоя игра. Защото това все пак не е малко нещо. Почти всичко в гейминга вече е измислено. Винаги може да се намери някоя комбинация от жанрове, комбинация от механики, която да е леко нова. Но с всяка следваща година ще има по-малко истински иновации и няма как иначе - иновациите по дефиниция не идват през ден.

За мен проблемите са други - а именно хора, които не правят игри със страст, а просто като работа. А в някои компании прекалено явно си личи, че цари яко корпоративна обстановка, че има няколко водещи кадъра, които да казват какво трябва да се случва и какво - не, а всички останали са просто програмисти и дизайнери, на които им се спускат тясно дефинирани таскове и толкоз. Дори и разработчиците да искат да направят нещо, което им се струва яко - ако никой не им даде полето за изява, то това няма как да се случи. За мен това е проблемът на модерния гейминг.

Дава се прекалено малко свобода на обикновените разработчици, които може и да имат адски добри идеи. Защото геймингът е една от малкото сфери, в които хората влизат със страст. В които влизат предимно геймъри с десетки години, прекарани в това хоби, изиграни стотици и хиляди игри. Не знам дали има друга сфера, в която да имаш толкова знаещи кадри. И въпреки това в общия случай не се дава почти никаква свобода. Някой програмист е просто един програмист - когато имаш стриктна документация и малко поле на себеизява, то е все тая дали си изиграл милион игри или нула. Все тая е дали пишеш код за сфера, за която ти пука или за такава, за която не ти дреме хич.

А затворения и стриктен, корпоративен подход в общия случай си личи ярко. Не е и изненадващо примерно, че на Кори Барлог не са позволили да направи Tomb Raider one-shot като God of War... което щеше да е супер яко споед мен. Ама - Sony Santa Monica си взе дивидентите от това и така.

@darkblue - изглежда сравнително интересно, но някак същевременно ми се струва като поредното прекалено повърхностно екшън RPG за конзоли. Все пак като върл любител на жанра няма да пропусна.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
31 юли 2018
Ами аз затова от години повтарям, че има няколко студия, които правят игри с кеф. Например юбисофт си ги плюя от години и съм нападан за това, но вече всички прогледнаха и много малко хора ги харесват, има качествени игри и студия, просто пускат по рядко игри, вместо всяка година едно и също със сменена цифричка отзад
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
31 юли 2018
Не е само Юби,вече абсолютно всички,без изключение.CoD вече ме кара да повръщам,толкова хипер мега нагли са тия от АV ,не стига че всиките им нови игри са със стари карти с поизменени тук там детайли,а и не само карти а и всичко останало,ами и сега взеха,за да им купуваме новите боклуци,гадовете напълниха с чийтъри нарочно най играемата за всички времена Black Ops 2 .До степен да не може въобще да се играе,как влезеш - то невидими,то хартиени,безсмъртни,монстери,значи заклевам се че само за месец от 20-30 000 дето се събирахме в Live сега и 2000 човека няма,а след месец и 2 човека няма да има в сървърите.Щото всичко бяга,ти влезеш да играепш и някой почва да се подиграва с тебе,АV измисли перфектния начин майка им дееба.И то в Live ! Ти се репортвай че си немаш работа.Само и само да се откажеме и да си купиме новия им блювоч BO4,който е сакат стар.И не само АV,ами няма франчайз който да не е усран и омазан тотално,само щипкат от тук от там по нещо ,аз съм сравнявал много,дори вече и не си правят труда да рисуват нови карти на игрите ,ами видоизменят стари.Значи пичове,честно ви казвам,вече само Кашона си го ползвам само за ютуба да гледам и филми от компа,рядко обаче,Сонито събира прах до TLOU2,и май ако и TR ме разочарова,ще ги разкарам и двете ,просто аз опитвам да играя стари игри,имам близо 70 игри,ама не ме кефи да повтарям игра,дори и преди 10 години да съм я игра, не ми е интересна,искам само нова игра.Напоследък само стари джиткам,потретих някои,поизкефих се,ама няма я оная тръпка от време оно.Не е същото.Вчера почнах Castlevania Lord of Shadows и Dante Inferno...Играх ,играх...ама без хъс.Май няма и да продължа.А като си спомням навремето тия двете как им се кефех само...
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
01 август 2018
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
01 август 2018
Аз си купих pubg , беше на промоция дадох 30 лв и съжелявам . Тази игра не струва и 5 лв и се чудя как се играе от толкова много хора . Пускаш се събираш итемчета и обикаляш за да стигнеш до означеното място на картата . Вървиш 10-15 мин и накрая някой те убива и не виждаш дори откъде . Жалко че не я купих от стийм и немога да рефъндна .Стойде далеч.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 август 2018
^^ Че друго човек може ли да очаква от Pubg/ Fortnite ( аре поне във fortnite съм засичал некои стриймъри, че се тупат поне малко отблизо )
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 август 2018
Мен леко ме е страх да си пусна PUBG и Fortnite, както ме е страх да си пусна поредната нова песен на Джъстин Бийбър. Щото може да ми харесат... и тогава няма да знам какво да правя с живота си вече.
<
1
...
215
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.