Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
278
...
684
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 октомври 2019
Като го гледам този порт и направо ми се иска да отида в магазина и да си купя един Switch. Определено изглежда супер, особено за такава конзолка. Май Nintendo наистина напипаха пулса тоя път, особено след като удариха на умряло с Wii U.

@Charcharo - доста наивен поглед върху ситуацията с Blizzard. Един комунистически режим като този в Китай няма да тръгне да пише официални ноти до Blizzard и да изисква някой да бъде наказан. Онова, което е по-вероятно да се случи е да стигне донос, че популярна в Китай игра (Hearthstone) подкрепя независимостта на Хонконг. И съвсем реалистично след един ден тази игра може да бъде забранена в страната. После ходи се обяснявай кое какво било. Именно и заради това реакцията на Blizzard беше моментална, бърза и свирепа. Защото знаят, че с пипкавата ситуация в Хонконг дори и най-малкото нещо може да се раздуе и да доведе до големи наказания. От корпоративна гледна точка решението им беше 100% правилно (предполагайки, че основната стратегия на Blizzard е да дават приоритет на китайския пазар пред западния). Но това правилно решение показа недвусмислено какви са приоритетите на Blizzard на западните геймъри и те са недоволни именно от това. Апропо начинът, по който Blizzard мълчат като бити гъзове също е добра стратегия, по-добра отколкото да се обясняваш и оправдаваш. Щото хората забравят. Бързо. Ще покажат едно Diablo 4 след половин месец и всичко ще е пито-платено.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
17 октомври 2019
И аз се захласвам по суича. Може и да си я подаря за Коледа.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 октомври 2019
Аз ако се дундурках до работа по 50 минути в градския транспорт дневно, както беше в миналата, изобщо нямаше да се замисля. Сега... пак като домашна конзолка може би има резон, мен по-скоро ме влекат ексклузивите, отколкото игри като Вещера. Ама се вижда колко е по-яко, когато Nintendo решат да правят "реален" гейм хардуер без gimmicks като уй-овете.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
17 октомври 2019
При мен проблемът е, че от ексклузивите ме радва единствено Breath of the wild. Затова и не купувам, сега с мултиплатформените, почват да натежават везните.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
18 октомври 2019
Skyrim и witcher са винаги с мен. Супер ме кефи конзолата.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
18 октомври 2019
Мхм, в момента дилемата ми е по-скоро не дали да я взема, а коя версия. Вземам я само за преносима, не мисля да я връзвам към тв и се чудя дали просто да не е лайта. Просто ми се струва по компактен и удобен, но ще видим.
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
19 октомври 2019
Още като излизаше Суича си казах на майтап "Ако излезе Вещера за тази конзола ще си я взема". Иначе порта е супер впредвид това, че върви на мобилен хардуер. Като цяло конзолата е супер стига да се свикне с малките копченца и разместения лейаут (x, y, a, b).

@nightwarrior И аз се чудих дали да ме е лайта ама накрая си заложих на стандартния (обновената версия). Пък и чух, че лайта имал проблеми.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
19 октомври 2019
За мен тази конзола в началото беще тотална глупост, защото Nintendo нали вместо да пуснат някакъв практичен хардуер, те се мъчат да гпечелят аудитория с някакви си там маркетингови залагалки, неща с които да се правят на интересни и революционни.. абе не знам как се превежда думата gimmicks

Със Wii номерът им мина, после Wii U беше провал, Switch в началото ми изглеждаше пак като подобна изхвърляция - нито е мобилно и удобно като портативна конзола, нито има пърформънса на "настолна" конзола.

Сега вече обаче с тая lite версия според мен нещата си дойдоха на мястото. Конзолката си е баш портативна, вече и по-малка, на адекватна цена и като добавим факта, че вече има излезли бая добри игри, както екслузиви, така и "хардкор" заглавия, машинката изглежда доста привлекателна - повече отколкото беше PS Vita или даже PSP.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
20 октомври 2019

Тези соулс трудности навсякъде почват да ги пробутват.

LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
21 октомври 2019
Само да се намеся в разговора за Нинтендо, самият аз отдавна обмислям покупка и за Коледа съм решил да си взема НОРМАЛНАТА НИНТЕНДО СУИЧ, а не портативния шит. Веднага ще се обоснова: 200 лв повече, но два режима повече - ТВ режим и режим на двойна игра на таблет, нещо, което за мен лично е много ценно. Но ако като Найта я взимате за преносима конзола, тогава си вземете лайта.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
21 октомври 2019
Изцяло за преносимо ползване става въпрос. При пътуване и тн. Нямам намерение да я връзвам за тв, там са компа и ps4. Както казах, единствените суич ексклузиви, които ме влекат са Зелда игрите. За мултиплатформени ако искам на голям екран, има къде, че и вероятно ще изглеждат по-добре. Затова и се заглеждам по лайт версията.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
21 октомври 2019
Как съвместявате толкова много игри нз, като се сетя че за Витата още имам заглавия на склад😅
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
21 октомври 2019
Не гледаме биг брадър...
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
21 октомври 2019
Мани, имам едни 10 диска за PS3 които все още никога не съм ги и пускал
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
21 октомври 2019
А фермата и игри на волята гледаш ли? Сигурно са ти под нивото на елитист. Сигурно и тука докато постваш за фон звучи симфонията на Бетовен.
<
1
...
278
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.