Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
305
...
682
>
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
22 февруари 2020
Еми ако бандата е някакъв жанр който не те кефи, какво друго освен обложката да гледаш
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
22 февруари 2020
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
23 февруари 2020
Разбирам, че не харесваш определен жанр, нормално, но в случая ти оценяш нещо, което няма отношение към качествата на самия продукт. Това от своя страна обезсмисля самата оценка, след като не е по същество.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
23 февруари 2020
Абе като лудак на тема технология, не мисля, че дърветата в Witcher 3 са зле. Доста добре са си даже. Водата е средна работа наистина.

@Rosniak
Едните статии са написани от Jester, а Witcher 3 ревюто е от мен. Аз съм казвал, че макар и калпава редом до книгите, тя все пак ми е втората най-любима игра. След STALKER и над Half-Life и Warcraft 3.

И да имаш право, не всички "антагонисти" в книгите са развити супер добре... но пак са по-развити от тези в Witcher 3. И са по интересни. И не са премахнати редки и интересни тематики за евтина драма за геймърчета.

"Че не можеш да направиш Гералт да е само с оръжие или само на магии и винаги ще ползваш и мечовете, бомбите, отварите и т.н.- тук по-скоро трябва да имаме предвид, че не CDPR са изградили този свят, а Сапковски, а те са ползвали това, което той им е продал като права за създаването на игрите и по-скоро трябва да погледнем от гледна точка как те са пресъздали този свят в игрите си- различните чудовища, локации, персонажи, и доколко са следвали идеите на автора. Дали ще има някакви разминавания?"

Това не е минус. Това, че е базирана на книги, които харесвам и не е RPG *е плюс* за мен. Не е минус. RPG не значи качество и никога не е значело това.

Ремедиацията е важна част от израстването на едно изкуство и Witcher 3 е част от това.

Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
23 февруари 2020

Много искам RT за всички игри вече.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
24 февруари 2020
@Charcharo- моите извинения, грешно съм разбрал!Иначе четох ревюто, което си публикувал- много добро и детайлно ревю!
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
27 февруари 2020
Live stream от Baldur's Gate 3
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 февруари 2020
Пускам това видео в средата от Baldur's Gate III, гледам как някакво геройче с 90% шанс тръгва да ударя някакъв друг, натиска копчето, miss. Най-омразното ми нещо в тактическите игри. Утре сутринта с кафето ще го прегледам подробно видеото.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
28 февруари 2020
Не съм го догледал още, но come on!!! Герои, които след корабокрушение се срещат на брега сред трупове...То е ясно, че ще прилича на Divinity 2, след като я правят същите хора, но това буквално е 1:1 сцена взета оттам, даже там я имаше репликата "oh, so you survived? I saw you on the ship." Като цяло колкото повече прилича на Divinity - толкова по-добре, ама чак пък и историята да започва по същия начин

Edit: текстурите, ефектите, голяма част от интерфейса също са взети абсолютно 1:1. Че енджинът е същият - ОК, разбираемо, но поне иконките за луута и health bar-овете можеха да сменят

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
28 февруари 2020
Допадна ми ДнД усещането, изометричната камера, свободата на геймплея, това, че нищо не беше скриптирано предварително, първият фейл и гейм овър, критикъл мис и последствията... Допадна ми като цяло. Като се има предвид колко ранен етап е това, съм доволен.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
28 февруари 2020
@Rosniak
Благодаря!
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 март 2020
Превъртях Darksiders Genesis- мъка и половина. Личи че е имало желание за направата на тази игра, но мисля че с повече пари и повече време е щяло да се полпира и направи още по-добре.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 март 2020
Death Stranding за PC на 2.06.2020!!
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
11 март 2020
Tochno predi 5-6 chasa si mislex kak nqmam idei i poznaite kakvo mi hrumna epic ideq - kakvo ako napravqt igra The Flash, strahoten dobre izglejdasht super geroi koito se dviji mnogo byrzo ako gledate i seriala shte razberete zashto ideqta e dobra. Marvel's Avengers shte e moje bi mnogo qka igra no az si haresvam svetkavicata kato super geroi
баннат съм несправедливо :D
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
11 март 2020
<
1
...
305
...
682
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.