Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
325
...
683
>
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
31 май 2020
Аз тия години, така и не разбрах защо на някой трябва да му пука колко и докога ще излизат игри за дадена конзола. Какво ми пука дали излизат/ще излизат за PS4 ? Особено пък ако никога не си имал конзолата и имаш един 2500 заглавия които те чакат. Досега никой не ми е обяснил защо. Какво значи морално остаряла ? - какво очакваш от конзолата - да цъкаш и да си правиш кефа или да ти копае лозето, мие чиниите и т.н Пълна мистерия
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
01 юни 2020
@vanmx - Веднага ти отговарям... изиграх за PS4 ексклузивите Spider-Man, Horizon Zero Dawn и God of War 4 и ми харесаха много. И за трите се готвят нови части за новата генерация и се надявам да стават за игра и за PS4, защото така ще ги изиграя сравнително скоро. Точно защото имам много игри за изиграване, не мисля да скачам на PS5. Ако са само за новата генерация здраве да е, няма драма, живи и здрави ще им дойде и на тях реда някой ден
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 юни 2020
Пичове, според вас Serious Sam 4 ще има ли физическо издание?
sClass
Мнения: 88
Цитиране
02 юни 2020
https://twitter.com/PlayStation/status/1267525525825900549

и Сони станаха либерастки джендъри.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 юни 2020
https://www.unrealengine.com/en-US/blog/featured-free-marketplace-content---june-2020

За Unreal безплатните неща на месеца.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
03 юни 2020
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
04 юни 2020
Ще има Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning!
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
04 юни 2020
Тази игра ми беше безумно забавна и доден днешен ме е яд, че не се продаде добре.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
04 юни 2020
И мен много ме радваше. Една от топ игрите ми в Стийм по изиграни часове.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
04 юни 2020
Една от любимите игри на сина ми от времето преди да почне ЛоЛ. И определено много високо в личната ми класация. Мисля, че и в момента ми седи инсталирана.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 юни 2020
Недовършеното MMO Project Copernicus им изяде главата на 38 Studios. Те бяха налели адски много кинти в него и дори след като се видя, че в Kingdoms of Amalur има много хляб просто нямаше кой инвеститор да даде пари - 38 Studios сами си надянаха воденичен камък на шията и се хвърлиха в морето. Трябваше да действат бавно-бавно, първо да видят какво ще стане с Kingdoms of Amalur, после да го развият, защото една евентуална втора част според мен щеше да се харчи супер. Те решиха да се пробват на спринт и фалираха бързо.

Естествено постфактум е лесно да се говори. Ама все пак ако си страничен наблюдател в гейминга виждаш, че специално при новите франчайзи е доста трудно. Примерно един Titanfall от създателите на Call of Duty (макар и с различно име) фейлна. Не знам дали е бил на минус, EA така и не казаха, но едва ли е бил много на плюс. Ако такава компания няма гарантиран успех, то тогава как може някое студио, идващо от нищото, да се надява на подобен?

П.С. Интересно ми е дали THQ Nordic ще се опитат да направят реално продължение, може би опипват почвата с този ремастър?

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
05 юни 2020
Ако им донесе пари, що не.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 юни 2020
.be

Ще има лудница!

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
06 юни 2020
Аз си чакам Tiberian Sun...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
06 юни 2020
Дано ! Аз харесвам сегашната ера на remakes !
<
1
...
325
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.