Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
682
...
685
>
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
27 март 2024
Поредният онлайн live-service проект, на който сървърите ще са празни на втората седмица.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
27 март 2024
Изглежда ми брутално копие на Overwatch, само че с Марвел герои

Хахаха, класически китайци, имат игра Lost Light, която никак, ама никак не прилича на Метро: Ласт Лайт Класици!

И естествено всичко е F2P

dzhiny
Мнения: 55
Цитиране
29 март 2024
Е тоя платформър (то е поредица), също ми се струва суупер як:

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
01 април 2024
Засилих се да вземам последната Syberia: The World Before, пуснах малко геймплей - веднага се появиха две лесбота с модерните прически, обръснати отзад и отстрани, а отгоре с перчем, боядисани в синьо ... Ако си в Сайбърпънк, няма проблем, но тука действието се развива 30-те на миналия век. Почетох още малко за играта - те са от някакво малцинство, преследвано от квази-фашистка, расистка организация, наречена Кафявата сянка
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
01 април 2024
Значи сме за Кафевите сенчици

Аз се върнах към Marvel's Midnight Suns този уикенд и все повече се кефя на тази игра. Дълбочината на битките, точно да прецениш ходовете си, да си направиш перфектен дека за всеки герой. Историята е мех, типична за Марвел герои, но битките разцепват Играя с уклон към черния баланс и геройчето ми прави на пух и прах Авенджърите -вербално буквално ги изнасилва, вярно, че губя точки приятелство, ама не ми пука Интересното е, че като играеш негативно (дарк уклон), детската градина от герои - малкия Ghost Rider, Magik и другите хлапетии много ти се кефят и е по-добре да играеш с тях като част от отбора вместо със "светлите" Авенджъри.

Не съм усетил как минаха едни десетина часа този уикенд пред играта

logout
Мнения: 338
Цитиране
01 април 2024
Marvel's Midnight Suns я изиграх с удоволствие, а не съм много фен на тези игри с карти. Даже наскоро си мислех да я започна пак на NG+.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
01 април 2024
Чук е играта, чакам да паднат малко DLC-тата, за да си ги изиграя и тях, че май не били на нивото на основната игра.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 април 2024
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
04 април 2024
https://www.gamespot.com/articles/senuas-saga-hellblade-2-only-has-one-30fps-cinematic-graphics-mode-on-console/1100-6522397/

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
04 април 2024
vldir написа
https://www.gamespot.com/articles/senuas-saga-hellblade-2-only-has-one-30fps-cinematic-graphics-mode-on-console/1100-6522397/

PC mustards FTW
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
05 април 2024
vldir написа
https://www.gamespot.com/articles/senuas-saga-hellblade-2-only-has-one-30fps-cinematic-graphics-mode-on-console/1100-6522397/


Без пари у геймпаса който я харесва. От 21 май.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
05 април 2024

Какви са тези момиченца дето размахват мечове

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
05 април 2024
Първата част беше добро инди заглавие,сега втората може би е с по-голям бюджет.Ще изчакам някое и друго ревю.На PC ще си е с отключени кадри,така че няма проблем за мен
logout
Мнения: 338
Цитиране
08 април 2024
vldir написа
Какви са тези момиченца дето размахват мечове

Тази умира още в началото, те чак клип са направили за нея ...

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 април 2024
Джона Уика

<
1
...
682
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.