Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
4
5
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
11 април 2020
Може и да е по-добре, ако демото е имало толкоав технически проблеми, по-добре да я оправят.
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
02 юни 2020
Дойде време за новите очаквани заглавия за този месец:

ЮНИ 2020 PS4

TOUR DE FRANCE- 04 юни - симулация
PROJECT WARLOCK - 09 юни - екшън/инди
1971 PROJECT HELIOS - 09 юни - стратегия
JUMP KING - 09 юни - платформър
THE ELDER SCROLLS ONLINE: GREYMOOR - 09 юни - MMO RPG
EVAN'S REMAINS - 11 юни- платформър
BEYOND BLUE - 11 юни - адвенчър
WARBORN - 12 юни - инди/стратегия
DESPERADOS III - 16 юни - стратегия
DISINTEGRATION - 16 юни - екшън адвенчър
YS: MEMORIES OF CELCETA - 19 юни - екшън JRPG
THE LAST OF US PART II - 19 юни - екшън адвенчър
ASSETТO CORSA COMPETIZIONE - 23 юни - симулация
SPONGEBOB SQUAREPANTS:BATTLE FOR BIKINI BOTTOM - 23 юни - платформър
LITTLE TOWN HERO - 23 юни - JRPG
HUNTING SIMULATOR 2 - 30 юни - симулация

Мисля, че е ясно коя е играта- "убиец" на всички останали през юни, преордърнал съм я и чакам с нетърпение да дойде 19 юни за втората част от приключението на Ели.
Десперадос III също буди интереса ми.

Enetor
Мнения: 61
Цитиране
02 юни 2020
Предишната игра на Mimimi Games много ми хареса, така че със сигурност Desperados 3 ще се пробва.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 юни 2020
Тази Shadow Tactics е едно към едно като идея с Commandos/Desperados игрите. Изобщо не бях виждал досега тази цъкалка, ама явно изборът на Mimimi не е никак случаен. Хубаво поне, че не са някаква произволна компания, която да се занимава с играта, тук явно говорим за специалисти.

Аз този месец може би на Desperados III ще скоча, Disintegration ще видим, The Last of Us II започва да ме хайпва леко. The Elder Scrolls Online... както обикновено MMORPG жанрът ме влече съвсем малко, даже като имах свободно време нямах нерви за него, камо ли сега.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
03 юни 2020
Гледам, отзивите от демото на Desperados 3 са доста положителни.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
vldir
Мнения: 1807
Цитиране
04 юни 2020
Този месец без игри. Квото имам туй ще е.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
05 юни 2020
Разлумпвам се на Bulletstorm Full Clip Edition , баси яките игрички правеха на времето да ти е кеф да разпускаш, Singularity преди това врътнах с радост и стария Tomb Raider.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
05 юни 2020
На Десперадос даже има демо, но вероятно сейвовете няма да бачкат с пълната игра после, та няма да си губя времето. Иначе ме сърбят ръцете и мен. Shadow Tactics не ме грабна заради японския сетинг, иначе съм много фен на всичко Commandos-подобно
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 септември 2020
Айде аз да пробвам да вдигна темата с онова, което ни чака този месец:

Днес, 1 септември, излязоха Crusader Kings III и Iron Harvest, две стратегии.

Петък, 4 септември - от една страна Marvel's Avengers, която се очертава като гредичка. Също в петък ще се появи ремастърът на Tony Hawk's Pro Skater 1 и 2. А, да, също и NBA 2K21 за любителите на баскетбола.

Вторник, 8 септември - Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning.

Вторник, 15 септември - Spelunky 2, но тук премиерата е само за PS4, за PC е още на ниво coming soon.

Петък, 18 септември - Crysis Remastered (който май също ще се окаже греда).

Четвъртък, 24 септември - Serious Sam 4 (премиера само за PC и Stadia, за конзоли догодина).

Петък, 25 септември - Mafia: Definitive Edition.

Сигурно пропускам нещо, но като цяло месецът се очертава като подгрявка за октомври. Все пак има няколко игри, които ми хващат вниманието, ще видим до коя ще успея да се докопам.

LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
01 септември 2020
Благодарско на Псето, че пое палката временно Амалурчето за мен този месец
Добавям и няколко нови по-интересни игри, които пропусна:

Spellbreak - 3 септември - батъл роял
WRC9 - 3 септември -рейсинг
Party Hard 2 - 8 септември - стратегия
Годишния ъпдейт на PES 2021 - 15 септември за учениците, футболна симулация
WWE 2K Battlegrounds - 18 септември- симулация

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
01 септември 2020
Само Мафия, другото не заслужава вниманието ми.
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
05 октомври 2020
Вече е месец октомври, навлизаме в сериозния гейминг сезон, което значи, че е време за очакваните нови заглавия, ще използвам черновата на Псето, ден по ден е най-изрядно, това са новите заглавия за PS4, добавяйте за PC, ако нещо е пропуснато към тази тема:
2 октомври, петък - Crash Bandicoot 4: It's About Time /платформър/, Star Wars:Squadrons/екшън/, Let's Sing Queen /музикална/
5 октомври, днес - Foregone /екшън-платформър/
6 октомври, вторник - Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix /рейсър/, 9th Dawn III: Shadow of Erthil /dungeon crawler/, Ministry of Broadcast /инди/
8 октомври, четвъртък - Ikenfell /инди/, Ride 4 /рейсър/, The Watchmaker /инди/
9 октомври, петък - Ben 10: Power Trip /екшън/, The Survivalists /стратегия/, FIFA 21 /спортна симулация/
13 октомври, вторник - Red Wings: Aces of The Sky /симулация/, G.I. Joe: Operation Blackout /екшън/
Remothered: Broken Porcelain /хорър/, Torchlight III /екшън RPG/
15 октомври, четвъртък - Raji: An Ancient Epic/инди/, Cake Bash /инди/,
Monster Truck Championship/рейсър/, Cloudpunk /инди/, Space Crew /инди/
16 октомври, петък - NHL 21 /спортна симулация/, 9 Monkeys of Shaolin /бойна/
20 октомври, вторник - Hyper Brawl Tournament /бойна, спортна/, Amnesia: Rebirth /хорър/
22 октомври, четвъртък - Bless Unleashed /MMO/
23 октомври, петък - Transformers: Battlegrounds /бойна/
27 октомври, вторник - The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV/японско RPG/, Cobra Kai /бойна/,
Carto /инди/, Dungreed /инди/, Ghostrunner /екшън/
29 октомври, четвъртък - Watch Dogs: Legion /екшън-адвенчър/, Song of Horror /хорър/
30 октомври, петък - Mad Rat Dead /инди/, The Dark Pictures Anthology: Little Hope /хорър/, Auto Chess
/стратегия/

Това е най-интересното този месец, лично аз чакам с огромно нетърпение Литъл Хоуп и с умерен оптимизъм Watch Dogs. Фифата е ясна, знаете, че това играя основно цялата година


pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 октомври 2020
Аз мисля от тоя месец да си пусна Star Wars: Squadrons, така или иначе ми тече EA Play Pro заради FIFA-та. Оттам нататък до Watch Dogs не дали нещо ме привлича. Може да хвана нещо от рода на Wasteland 3 или пък Crusader Kings 3, че някак нещо стратегическо ме влече сега. За Torchlight III ревюто е наполовина написано, още се чудя дали да го пусна преди да излезе "пълната" версия или да изчакам малко и да я поиграя ден-два. Може би на втория вариант ще се спра, въпреки че играта си е мега счупена, шансът да я оправят до идната седмица е 0. Може би по-скоро едно предупредително ниво ARPG феновете да не купуват и да внимават. Тази игра за мен е два пъти по-зле от Wolcen, което би трябвало да означава нещо.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
06 октомври 2020
На Song of horror, мисля, последния чаптър излезе някъде през пролетта.
LethianDream
Мнения: 2503
Цитиране
03 ноември 2020
Вече е ноември, време е за новите игри, това са новите заглавия за PS4, добавяйте за PC, ако нещо е пропуснато към тази тема:
3 ноември - My Universe School Teacher /симулация/
4 ноември - Soldner X-2 /сайдскролър/, Ord. /инди/
5 ноември - YesterMorrow /инди/, Ponpu /инди/
6 ноември - Lair Of The Clockwork God /приключение/, Need for Speed Hot Pursuit Remastered /рейсър/, Paw Patrol Mighty Pups /приключение/, Dirt 5 /рейсър/, Speed 3:Grand Prix /рейсър/
10 ноември - Fuser /музикална/, XIII /FPS/, Planet Coaster /симулация/, Liftoff: Drone Racing /рейсър/,
Yakuza: Like A Dragon /приключение/, Destiny 2: Beyond Light /FPS/, Assassin's Creed:Valhalla /екшън-приключение/, Slide Stars /симулация/
12 ноември - Bugsnax /инди/, Death Crown /стратегия/, Just Dance 2021 /музикална/,
The Pathless/приключение/, Death Come True /интерактивен филм/
13 ноември - Call Of Duty Black Ops Cold War /FPS/, Kingdom Hearts: Melody of Memory /музикална/
17 ноември - Mars Horizon /инди/
19 ноември (заедно с премиерата на PS5) - Sackboy: A Big Adventure /приключение/, Poker Club /спортна/, Spider-Man: Miles Morales /екшън-приключение/
20 ноември - Sakuna: Of Rise and Ruin /RPG/
25 ноември - Vigor /сървайвъл/
Неопределена дата през ноември - Cannibal /хорър/, Re:Turn - One Way Trip /хорър/

Това е най-интересното този месец, моят личен фаворит и задължителна игра е Валхалата.

<
1
...
4
5
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.