Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
103
...
299
>
azsambot
Мнения: 24
Цитиране
09 юли 2020
Аз довърших днес Desperados 3 нa най-високата трудност(desperados),като преди това я врътнах и на hard и normal,може да е copy paste на Shadow Tactics,но ми се играеше такъв тип игра.Следващата може би ще е destroy all humans,ама първо искам да видя демото в GoG как е.Както писах и по-рано последно време ме мързи и да играя,а са ми се събрали бая игри,но време няма
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
11 юли 2020
Почнах Far Cry: New Dawn. Преди седмици пробвах Ghost Recon: Wildlands и не ми харесва въобще. Беше някакъв хибрид между всички ubisoft игри и не харесвам ппц такъв вид шутъри. От там ми се доигра Far Cry и само тази не бях я играл. Чел съм ревюта и лудници и знаех що годе какво да очаквам от играта. Като се замисля ако не се играят игрите на Ubisoft една след друга и между всяка се дава някакво време почивка, в която играеш или правиш нещо друго, игрите на Ubi не ти идват толкова тежко (като изключим AC Odyssey, там беше мъка) и така можем да се насладим повече, а не да се приема като отново повече от същото.
iNfRaSoNiC
Мнения: 43
Цитиране
12 юли 2020
Аз почнах Shadow of the Tomb Raider, че я бях пропуснал

pse, може да драснеш някой ред за "Maid of Sker" изглежда прилично за любителите на жанра.

https://psnprofiles.com/iNfRaSoNiC_
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
16 юли 2020
Аз след като изиграх Deus Ex Mankind Divided, се метнах на Mad Max. Играл съм я преди няколко години на PC, но нещо ми се доигра и на конзолата - интересно ми е как щеше да е усещането. Ами играе се съвсем добре с контролер, дори може би една идея по-удобно, отколкото с мишка/кл. просто защото почти няма прицелване. Само кютеци и шофиране.
Та играта ми харесва все така, както и навремето като я играх и отново я играя с удоволствие. Четох ревюто на псето и не съм напълно съгласен, че играта доскучава по някое време и че като цяло е ОК, но не е нищо особено, а по-скоро средняшко изпълнение. Поне мен играта много ме радва. Всяка една от многото бази и укрепления е с различен дизайн - няма повторяемост. Харесва ми общата концепция за тази религия в света и обожествяването на ДВГ. То това е от филмите, де, но е добре реализирано в играта и атмосферата е добре изградена.
Един от най-кефещите моменти са тупаниците, които Макс раздава - то едно чупене на вратове, суплеси, ритници, колене с нож, отвреме навреме някой изстрел от упор с пушката, трошене на черепи ... Комботата са много радващи. За мен лично дори повече отколкото в Батман игрите (от тях само последната не съм играл).
Като цяло доста висока оценка давам на играта и е една от малкото, които преигравам последно време.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 юли 2020
Rostik79, може би като излезе Mad Max бойната система на Batman Arkham беше станала прекалено изтъркана и ми дойде малко множко. От друга страна след няколко години бях окей да я има в Marvel's Spider-Man. Всичко е до контекст.

Аз скоро отивам да взимам Цушимата, пък да видим там какво ще предложат Sucker Punch.

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
17 юли 2020
Mad Max си беше доста добра игра. Аз някак си съм съгласен и с Псето, и Ростик.Играта е супер забаван в бой,но на места ако искаш да разкриеш цялата карта и да изтрепеш всички конвои малко доскучава,но предполагам това си е мой проблем,защото аз винаги гледам да направя поне 90% от дадена игра. Лично й давам едни 8 от 10 като оценка.Беше си фън.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
20 юли 2020
Започнах наново Dark Souls... идея нямам как тази толкова простичка концепция ме кара да цъкам отново и отново без да спра. Има много по-"модерни" игри в съвременния гейминг и като графика и като механики, но много малко са тези в които не ми омръзва нищо в тях, дори и фарма. Вече съм 55 левел, а бонфайъра при драконите е чудно местенце за лов на душици
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
20 юли 2020
Мдаа. Аз пък приключих DLC-то на Bloodborne. Абсолютни шедьоври са и двете. Dark Souls ще го изиграя пак като ремастър със сигурност.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
21 юли 2020
Не се стърпях и взех 2-те "перли" в короната на PS4 за 2020 г. - TLOU2 и Ghost of Tshushima , след многото суперлативи, които изчетох по техен адрес. Уж щях да чакам да им паднат цените, ама сърце пусто не трае Тези дни няма да се спи...
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
21 юли 2020
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
21 юли 2020
@HighFist - Аз една след друга ще ги цъкна, да ми не стане каша в главата... даже на TLOU първата част я имам, но още не съм я играл, та филма ще е пълен.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 юли 2020
Първо играй двете тлоута, щото по дължина, ще са колкото Тушимата, тя все пак е опън уърлд и се предполага да е дълга. Добър избор на игри.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
23 юли 2020
@igra4 - Ориентирам се по мненията на хората от форумите, които следя, това за мен е по-достоверно от всякакви ревюта или оценки по сайтовете. За тези игри четох само хубави неща (за TLOU2 някой не харесват историята, но това е субективно), не може всички да грешат, пък и за мен няма голяма разлика дали играта ми е 7/10 или 10/10 накрая... важното е да ми е интересна и да я врътна с кеф.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 юли 2020
Цушимата определено е доста зарибяваща. Аз бих почнал с по-силната игра, пък The Last of Us II можеш да оставиш за след това. Или просто ги пусни и виж кой тон ти допада повече. The Last of Us II е прекалено мрачен и депресивен, не че Ghost of Tsushima не представя достатъчно реалистична война, ама определено иска да ти покаже и красивите неща в живота, не да те смачка депресивно отвсякъде. Между другото и двете игри са еднакво дълги горе-долу, като гледам в How Long to Beat (че не съм приключил още Цушимата).
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
23 юли 2020
pseto написа
Цушимата определено е доста зарибяваща. Аз бих почнал с по-силната игра, пък The Last of Us II можеш да оставиш за след това. Или просто ги пусни и виж кой тон ти допада повече. The Last of Us II е прекалено мрачен и депресивен, не че Ghost of Tsushima не представя достатъчно реалистична война, ама определено иска да ти покаже и красивите неща в живота, не да те смачка депресивно отвсякъде. Между другото и двете игри са еднакво дълги горе-долу, като гледам в How Long to Beat (че не съм приключил още Цушимата).

Ще видя, че сега съм малко на "Souls" вълна, а опита ми показва, че като почна паралелно 2 дълги заглавия, едното обикновено го зарязвам в един момент. Голямо проклятие е да няма жанр, който да не ти допада. Беклога ми е толкова огромен, че и никога да не взема PS5, едва ли някога ще стигна до момент, в който няма да има, какво да цъкам , но пък винаги е приятно да играеш актуалните заглавия Day1, за да си в час с форум дискусиите
<
1
...
103
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.