Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
111
...
301
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 септември 2020
Взех си Serious Sam 4 в Steam и GOG. Купих и Amnesia: Rebirth.

Скоро ще се сцепвам.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
24 септември 2020
Новата Амнезия грам не ме хвана на трейлъри, все едно гледам някаква преработка на старите игри с отчайващо умряла графика от 2005 година примерно.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 септември 2020
А хората си мислят, че аз съм a Маняк на тема графика

Наистина не са id Software от Frictional, но аз играя игрите им заради историята. Ще видим дали след SOMA ще ме грабнат пак. Първата Amnesia им е реално по-слаба от SOMA и Penumbra ама пак е яка игра.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
24 септември 2020
Не, нямам против кофти графика, не ме разбирай погрешно, първата Амнезия беше яка, но не бих играл пак първата Амнезия през 2020.. защото така изглежда на трейлъри
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 септември 2020
Е графиката е видимо над Amnesia The Dark Descent. Някъда около SOMA нивото е. Не високо ама поне не и чак толкова лошо.

Ще видим сюжета и атмосферата. Иначе много искам да има HDR.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
24 септември 2020
Кефех се до едно време на тези игри, но от възрастта ли какво, спрях да ги понасям. И СОМА-та пробвах, и Машина за прасета, но не ги довърших, макар да са с много яка атмосфера и саундтрак (Джесика Къри ме сцепва с тези мрачни парчета и композиции). Машината за прасета е с уникален замисъл и някой ден искам да си я изиграя, както и СОМА.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
24 септември 2020
Стигнах частта, там дето показват бащата на Аби, където Джоел го е убил. Тва е игра на годината. Велика, и геймплей и историята поднасянето и обратите. Псето и др да се празнят на помии като гейм ъф тронс. Играта е 10 от 10 във всичко. Naughty Dog велики.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 септември 2020
igra4 написа
Стигнах частта, там дето показват бащата на Аби, където Джоел го е убил. Тва е игра на годината. Велика, и геймплей и историята поднасянето и обратите. Псето и др да се празнят на помии като гейм ъф тронс. Играта е 10 от 10 във всичко. Naughty Dog велики.

Game of Thrones сериала е зле след 4ти сезон. Това не мисля, че има кой да го оспори.

Но Песен за Огън и Лед е толкова над The Last of Us 1 и 2, че дори няма как да ги сравниш. Все едно T-14 Armata с MS-1 за да погъделичкам любовта ти към Чича.

Жалко, че не си възпитан да четеш от дете. Но то затова и ще си останеш беден и прост

Иначе евалата, че те кефи TLOU2. Дори и ти заслужаваш малко щастие тук таме.

vldir
Мнения: 1809
Цитиране
24 септември 2020
The Last of Us 2 някой спомня ли си я още?
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
24 септември 2020
vldir написа
The Last of Us 2 някой спомня ли си я още?

Е, че igra4a ся я играе заради ревюто, дет ще пише за сайта!
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
24 септември 2020
Charcharo написа
Жалко, че не си възпитан да четеш от дете.

То и да четеш само фентъзи не е точно "четене". Не говоря за теб, а по принцип наблюдавам такава тенденция... Една от причините да не участвам в темата за четене. Не е, че не чета
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
24 септември 2020
vldir написа
The Last of Us 2 някой спомня ли си я още?

Няколко души я изиграха последните дни и, логично, дадоха добри отзиви
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
25 септември 2020
Странно е, че доста от хората, които са изиграли TLOU2 я хвалят, а повечето които не са - я хулят. След като изиграя сега каквото имам да цъкам, ми е номер едно в списъка тази игра.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
25 септември 2020
Дълбоко се съмнявам някога Frictional да създадат нещо близо до SOMA като стори и атмосфера.
Но и нова Амнезия хич няма да върна, въпреки, че от втората нямам абсолютно никакъв спомен.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 септември 2020
lyubohar написа
Charcharo написа
Жалко, че не си възпитан да четеш от дете.

То и да четеш само фентъзи не е точно "четене". Не говоря за теб, а по принцип наблюдавам такава тенденция... Една от причините да не участвам в темата за четене. Не е, че не чета

То и Здрач ще е ъпгрейд за Играчкин.

<
1
...
111
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.