Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
112
...
296
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
26 септември 2020
Днеска взех и Мафия 1,но ще я поръзцъкам по сериозно след Тлоу 2,само време да има.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
28 септември 2020
Мафията много ми допада. Ако не ме лъжат спомените минал съм над 2/3 от сторито. Макар че тук някои неща са малко по-различно поднесени, може и да бъркам.

Графичното освежаване ми харесва, особено на нощните сцени, но определено си носи проблеми от тройката - нормално, енджина е същия.

Класисечката трудност е яка, но я спрях за състезанието, нервите не издържаха.

Препоръчвам я, особено на неигралите първата. Но имайте предвид, че не е точно класически отворен свят. Можете да се шляете из града, но освен основните мисии и тук там някой колектъбъл няма какво да намерите. А да може и да отключвате коли във free roam-a.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
28 септември 2020
Тая игра я знам наизуст и съм я превъртал едно 8-9 пъти поне .
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
28 септември 2020
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
28 септември 2020
Току-що приключих с TLOU2. След Ели я бях поспрял и започнах с Аби, трябваха ми два интервала време от там насетне, толкова ми беше интересно. Просто за мен си пролича как са обърнали повече внимание над всичко свързано с Аби. По-интересно, по-динамично, по-завладяващо беше това е. Аз възприех всичко, мотивите на действията на героите, последствията, стори ми се логично и... реалистично. 8/10 като махам две точки заради изключително монотонното начало. Според мен играта е must have за всеки фен на първата и за всеки фен на хоръра! Определено бях на нокти в много моменти, особено последните 4 часа с Аби бяха топ откъм тръпка и страх.
Не мога да се включа към хейт-общността която е преобладаваща и това е, хареса ми играта много и се надявам да съм жив да играя и третата след 10 години най-малкото.
lyubohar
Мнения: 3034
Цитиране
28 септември 2020
Май май се оказва, че съвсем не е преобладаваща
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 септември 2020
Не мисля, че критично настроените към The Last of Us II са били преобладаващи в който и да е момент, да са третина примерно максимум. Или една четвърт. Говоря за най-значителните критици, които баш хейтят, аз не съм от тях, за мен играта си е 3/5. Не ме е яд, че я играх, не съм впечатлен - просто хайп близо до нула за всичко, което ще пусне Naughty Dog в бъдеще, хайп -100 за игра, в която присъства името Нийл Дръкман под какъвто и да е капацитет и това е. (Все пак не мисля, че нито Sony, нито Дръкман са очаквали 20-30% от феновете на серията да хейтят до откат. Заедно с това със смесените отзиви The Last of Us II не успя да емулира успеха на единицата, която излезе месеци преди PlayStation 4, но накара адски много хора да си купят PS3, за да го изиграят; очевидно идеята на Sony е била същата и сега - играта да излезе месеци преди PS5, но да е толкова добра, че да се образува някаква хипер хайп вълна и да накара хората да си купуват PS4 в края на продуктовия му цикъл - уви, греда. Мисля, че за това Sony няма да простят на Дръкман и искрено се надявам в следващ проект на Naughty Dog да го понижат, защото компанията има много кадърни хора, но този е пълен дилетант, нещо от рода на Бареков в сравнение със средностатистически депутат в европарламента.)

Ако Naughty Dog направят The Last of Us спиноф без Дръкман може и да стане нещо интересно.


А Mafia-та - нея я играх много малко, не помня по каква причина вече, че минаха доста годинки. За няколко приятели беше религия. Може би трябва да поправя тази грешка най-накрая.

Rostik79
Мнения: 2196
Цитиране
28 септември 2020
Баш преобладаващи си бяха критичните оценки, защото хейтърите се чувстваха длъжни да подхванат вълната на хейта, докато тези, които играят играта и се кефят, не се чувстват длъжни да я защитават и затова такова впечатление се набива.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 септември 2020
Ми то огромен процент от крайните хейтъри на TLOU II бяха хора, които не са се докосвали до заглавието. Не мисля, че това може да се брои. Аз визирам онези, които са играли заглавието и се изказват крайно критично към него. Не някой си, който прочел, че играеш с травестит в The Last of Us II и отишъл да си направи акаунт в Metacritic и да сложи нула на играта. При аргументираните мнения във форуми или под ревюта на The Last of Us II, крайните критики (тип 1/10 помия) бяха най-малко, имаше солиден процент хора, смятащи, че играта е прилична/окей/става/добра, 7/10 или 8/10, но в никой случай не е 10/10 или GOTY. Те всъщност май са мнозинството. След това са хората, които смятат, че играта е 10/10.

Пак казвам, говоря за аргументирани коментари, не за тролове в Metacritic или Twitter, а още по-малко пък онези психари, дето заплашваха актьорите в играта, тези са си откровено за лудницата.

nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
28 септември 2020
С времето наистина се изменят нещата защото се разрових в youtube и в коментарите под разни видеа вече преобладават положителните, а много от тях си признават как са били сред хейтърите но в последствие са оценили сюжета и играта цялостно.
Абе още съм под влияние и не ми се почва нищо друго все още.
kod
Мнения: 17
Цитиране
28 септември 2020
pseto написа

А Mafia-та - нея я играх много малко, не помня по каква причина вече, че минаха доста годинки. За няколко приятели беше религия. Може би трябва да поправя тази грешка най-накрая.

И за мен беше като религия. Когато я превъртях през 2002г бях на 14год и помня, че се разревах защото играта свърши. Не съм от хората които преиграват заглавия, колкото и да ми харесат. Минаха 15год и през 2017 пак я минах но с bg patch, разбирам английски но не перфектно и bg patch-a ме мотивира още веднъж да я изиграя. Mafia 2 също много ми хареса и нея по същия начин 2-а пъти я изиграх. 3-ката нещо не ми допадна и съм играл 1-2 часа.

nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
28 септември 2020
Набарах Avengers за 32 паунда с код за отстъпка в eBay UK, а един приятел тъкмо се прибира след няколко дни и не се сдържах. Това ще е следващата "мисия" . Някой изигра ли я, някакви впечатления?
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
28 септември 2020
Аби в никакъв случай не е травестит. В по старите ретроспекции си е с телосложението на нормална жена. После няколко пъти натъртиха, че тренира и се подготвя в търсенето на Джоел. А и в самия лагер на вълците имат фитнеси и т.н.та леко е прекалила в нацепването, но се тая. Псевдофенчетата квичат, че е убила любимия им Джоел, но инт е че Ноути дог доста добре разгръщат сторито и показват нейните мотиви и всеки лагер е прав за себе си и няма лоши и добри. Все още имам да играя, но не помня, кога за последно в някоя игра съм виждал по-добро стори.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
28 септември 2020
Не само, че не е травестит, но си е хетеро жена
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 септември 2020
nathandfan написа
Набарах Avengers за 32 паунда с код за отстъпка в eBay UK, а един приятел тъкмо се прибира след няколко дни и не се сдържах. Това ще е следващата "мисия" . Някой изигра ли я, някакви впечатления?

За мен играта си е слаба. Тези дни трябва да пусна ревю, не че има значение за теб, тъй или инак вече си я взел и ще имаш собствени впечатления. Бойната система ми е дървена, неприятна и не усещам особено удоволствие от нея (най-вече заради ужасно зле балансираните стрелящи противници, които могат да ти изсмучат цялото удоволствие от геймплея). Crystal Dynamics не реагират достатъчно бързо с поправки на играта, а тя има нужда от сериозни такива, най-вече ако говорим за баланс. Героите са в една или друга степен еднообразни, а луут системата е много слаба ракия, никаква тръпка като получиш някакъв нов предмет (макар че тя е подобна на Destiny, на който не съм фен; ако ти харесва Destiny, луут системата на Avengers може и да ти допадне).

За кампанията няма какво толкова лошо да кажа, супер посредствена и предсказуема, ама Камала ми харесва (макар че яко я хейтят). Нещо като дебилен женски политически коректен Spider-Man е. Като видиш Хълк във фрийрън секции тип Лара Крофт малко ти се оплитат гънките в мозъка, същински mindfuck, ама Crystal Dynamics това си знаят, това си правят. Де да знам, в добър ден може и да ти хареса. На мен ми се бави ревюто, щото вкарвам по някакви часове в последните седмици, включително и след последния голям пач - не може да ми хареса тази игра.

<
1
...
112
...
296
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.