Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
293
...
299
>
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
26 март 2024
Играта има NG+,да.В двойката има някои интересни странични мисии.Не е както в единицата.Говорейки за Хорайзъна,в момента се разработва 3 част ,а отделно друго студио прави ММО във вселената на Horizon.
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
28 март 2024
Мъчих AC: Origins тия дни, че беше намалена в PS. Голяма мъка, издържах няколко часа и я разкарах. Поредния ми неуспех с AC игра.

Предполагам е била красива за времето си (макар че погледнах, че и Horizon е от 2017, а RDR2 една година по-късно, а тези 2 игри са поне класа над Origins).

Битките са ОК, нищо кой знае колко вдъхновяващо, стелтът е леко счупен с постоянното "закачане" за близки стени, а мелето е много базово, поне засега (не съм отключил много умения).

Историята е meh, диалозите също, основно на тях разчитах да ме "закачат". От страничните мисии само една ме накара да се усмихна леко под мустак и това беше единствената емоция, която успяха да предизвикат.

Става ли нещо невероятно яко и неочаквано по-натам или горе-долу съм видял същината? В Александрия съм, в самото начало на зоната - тъкмо дойдох и ми дадоха поредната база с поредния шеф за разчистване и ме убиха от отегчение. Да очаквам ли нещо много различно по-натам?

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
28 март 2024
Моя съвет е да не си губиш времето.Ориджинс беше една от що годе читавите AC игри,но пак си е скука.Главния персонаж беше интересен по спомен,но нищо друго,което друго да те зариби.Това според мен и с уговорката,че съм я играл много отдавна.Забравил съм доста неща.Ако тази не ти е интересна,по-добре не пробвай никоя друга,че след нея,всички са по-зле.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
28 март 2024
Ако отначалото не ти е харесала, малко вероятно е нещо да се промени. Аз, собствено я изиграх с голямо удоволствие. За мен беше някакво лежерно разпускане - разхождаш се из Александрия, катериш се по пирамидите, пустини, красиви гледки, реката Нил, крокодили, хипопотами, Клеопатра, хубава музика, Байек е симпатяга... Чисто атмосферно много ми хареса, а и като на човек, който по принцип харесва история и документалистика. Минувачите примерно говорят на местния си език (ако го включиш от настройките). Има и отделен "училищен" режим, който е нещо като интерактивен урок по история. Ако бях учител по история, щях да го пускам това на учениците като се учи този период от историята.
Напоследък имам мераци пак да я разцъкам. Като бойна система иначе е бозава работа. Имаш силен и слаб удар и май един специален и това е. Няма комбота като в следващите асасини. И кофти инвентарна система с безброй оръжия, с които за нула време се препълваш. Историята също е слаба работа.
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
28 март 2024
Мерси. Нещо яко покрай срещите с Клеопатра и Цезар няма ли да се случи? Иначе в Александрия само на гръцки ми говорят в момента, което малко ме учуди, но предполагам исторически е коректно (тая част на света не ми е много силна като история).

Все пак мисля да не се отказвам тотално от поредицата, защото знам, че последните 3 са от "новите" AC. Демек RPG AC. Все още имам мерак да пробвам някоя от класическите, защото на хартия са повече "моето". Преди време бях пробвал AC2, който се води най-добрият уж, но вече беше много остарял и това ми убиваше мерака, а и не съм особен фен на стелта. Но сега май ще правят римейкове на някои от старите и със сигурност ще пробвам поне да знам, че съм дал шанс

bonchef
Мнения: 52
Цитиране
28 март 2024
Асансъ-ините ги издържах до втората по нататък нЕмах сили. Нещо там дето всичко е хладно оръжие малко трудно ме грабва. Цушима изиграх, но и тя към края леко ми омръзна. Chernobylite хм доста зарибяваща игра. Малко , екшън пуцалка, силно разработена система за ъпгрейд на оръжията, малко строителство ала Фалаут 4, леко хорър, взетите решения оказват влияние на хода на играта, нестандартно умиране, поне на мен такъв тип ми е за първи път, изследване на територията на картата, което дава разни нещица от полза по рано отколкото ако карате линейно по историята. Система за развитие на умения, макар и не сложна. Някой тук беше споменал, че я играе. Очаквах нещо , като Сталкер, но се оказва малко по различно. Дори на средна трудност през по голямата част от играта ръзгръщам тревата и така стъпвам. Щото ако те убият губиш част от инвентара а не се намира лесно. Има и камара неща дето не ми харесват, но е нормално. Ако изброеното от мен харесва на някой може да му хареса тази игра.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
28 март 2024
Одисеята и Валхалата за мен са в пъти по-силни, но аз просто повече харесвам:

1/ Да играя с женски персонаж - в случая Касандра и женско Ейвор
2/ Много повече харесвам Гърция и Скандинавия и съответно световете им спрямо Египет.
3/ Байек е мръсен и противен мангал

Съответно и на двете съм навъртял поне 100 часа, докато в Египет имам нещо като 30 часа.

Асасина не се играе за сюжет и герои, играе се за кеф и лежерност след работа.

Старите Асасини лично за мен са много по-линейни и скучни, както и са основно стелт, при това тъпо направен

tenga
Мнения: 30
Цитиране
28 март 2024
Оригинс беше единственият който успях да изиграй до край. На мен ми хареса, особено като взема 1 стек корона и започна да правя папируси А, и Мираж успях да завърша, но тя беше доста по-кратка и друг стил.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
28 март 2024
lyubohar написа
Нещо яко покрай срещите с Клеопатра и Цезар няма ли да се случи?

Е, има си конспирация, която се разгръща в хода на играта. Има и един як момент с обрат по едно време, но нищо, за което да се плеснеш по челото.
От трите нови на мен сякаш най-ми хареса последната с викингите, която се сочи и за най-скучната с повтряеми мисии и т.н.. което малко или много си е така, но както съм казвал, тези игри ги играя за релакс и точно тази скучноватост ми идва много добре. А освен това има много неща за правене и изследване, въпреки всичко, дори и в базовата игра.

lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
28 март 2024
Ясно, отебавам я засега. Животът е твърде кратък за лежерни игри след работа
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
28 март 2024
Трите нови Асасина са по-яки от всички MGS, взети заедно (понеже си им фен да те бодна в сърцето).

Историята колкото и да е мех, поне не е написана от напукан на бело японец

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
28 март 2024
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
28 март 2024
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
28 март 2024
Точно така, на Коджима историите са болни и абсурдни, но все пак са забавно-абсурдни, което е по-добре от "скучни" и не пречи на геймплея Иначе знам, че Black Flag е другата от "старите", която много хвалят. Ще изчакам да римейкнат някоя от тях и ще тествам.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
29 март 2024
Блек Флаг-а не съм го играл, но доколкото знам, оттам тръгва идеята с управлението на кораби..Ей богу, това нещо най-много ме е мъчило и изнервяло в новите Асасин игри- шибаните кораби Няма как игра, въвела тази откровена ГНУСОТИЯ, дори да ми попадне в топ 5 на Асасинските игри, които си струва да се играят, а още по-малко да ми е на първо място.

Скъл & Боунс сега е копие едно към едно на корабната "част", това и да ми го подаряват никога няма да го докосна с малко пръстче дори

<
1
...
293
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.