Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
294
...
299
>
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
29 март 2024
Съвсем неочаквано за мен, битките с кораби в Black Flag ми допаднаха, като се има предвид, че ненавиждам много вода накуп до размери на моментна паник атака и допреди няколко години дежурният ми кошмар беше прииждааща вода, която ме залива в едно и също място на висок етаж Изобщо не виждам нужда от римейк на тази игра, бях я зарязала донякъде и миналото лято си я изиграх на 55 инчов тв от леглото, защото имах късмета да го прекарам в гипс Много ваканционна атмосфера дава с всичките пиратски песни, търсене на съкровища, морски битки и т.н.
Някой да играе новия Alone in the Dark?
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
29 март 2024
Като видях ревютата и го преместих в графа "чака се сериозна разпродажба". Еднотипни противници, кратка и с проблеми в стрелбата. Като качество повече се доближава до Калисто протокола, отколкото до ромейците на РЕ, които имитира. Заради Догмата, че и Ронина на някакъв етап, тази ми отиде много назад в списъка.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
29 март 2024
Черният флаг я бях започнал преди 4-5 години (примерно 2018-та), но така и не можах да свикна с това, че нямаш stealth-режим. Влизаш в някое вражеско укрепление и си вървиш нормално, все едно се разхождаш и веднага те забелязват... Което в интерес на истината е по-реалистично, защото няма никаква логика като си клекнал да те забелязват по-трудно, освен ако не си зад някаква преграда.
Винаги ми е било малко смешно, когато вървейки прав някой "почва" да те забелязва, но ти веднага клякаш и стражата вече те "забелязва" по-бавно

Трябва пак да си я инсталирам. Но май не е пачната за ПС5 и върви на 30 кадъра
Обаче си спомням, че ми се стори със съвсем прилична графика за тогава, когато играта вече е била на 5+ години и вече бяха излезли хоризонти и Ред Дед 2, ГоУ..., че и други два-три Асасина след нея. Не случайно и до днес влиза в разни класации за игри, които графично са остарели добре. Същото важи и за Синдиката.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
31 март 2024
Черния флаг е прилична игра. Може би, най-добрата игра с пирати, не толкова AC. Ама не мога да им простя, че орязаха бойната система от 3-ката. Не че, е нещо уау, но в 3-ката анимциите и механиките си бяха доста плавни. В 4-ката, контраатаката понякога не бачка от първото натискане, и тогава лесно може да изядеш някой меч от стражата. Отделно, анимациите или са взети директно от 3, или са добавени някои нови, които хич не изглежат толкова добре. Двата меча на Едуард отстъпват пред томахвката на Конър.

Иначе, историята бива, светът е доста обширен и красив за времето си, и корабните механики са доразвити от 3. Определено са имали нещо с морските битки. Казвам "имали", защото Skull and Bones изглежда трагично.

И да, знам че много хора мразят 3-ката, но на мен ми е втората любима игра от поредицата след 2-ката. Просто, след 2ката, трябваше директно да минат на 3, вместо да разтягат локуми с Ецио. Brotherhood ми беше мега скучна и безлична, докато Revelations, беше още от същото, но с по-добра история, и Истанбул (доста се кефя на този град и в реалния живот).

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
31 март 2024
Мъча Torchlight 3 по-скоро от инат, отколкото от удоволствие. Ако сте фенове на ARPG игри и ви се цъка нещо подобно, по-добре я пропуснете. Лично аз не я препоръчвам, но ще я довърша, че добутах до средата вече. PS: На ниските трудности може и да е по-забавна, но на предпоследната, на която я играя аз е яко скука и еднообразие...
dzhiny
Мнения: 55
Цитиране
03 април 2024
BundyBari написа
Мъча Torchlight 3 по-скоро от инат, отколкото от удоволствие. Ако сте фенове на ARPG игри и ви се цъка нещо подобно, по-добре я пропуснете. Лично аз не я препоръчвам, но ще я довърша, че добутах до средата вече. PS: На ниските трудности може и да е по-забавна, но на предпоследната, на която я играя аз е яко скука и еднообразие...

Цъкай Last Epoch
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
04 април 2024
Не знам защо ме избива последните седмици да преигравам игри, въпреки, че ме чакат купища други?
Преиграх TLOU2, GoW Ragnarok, Shadow of the Tomb Raider, Ghost of Tsushima (остава ми една мисия от ДЛЦ-то) и сега инсталирах Horizons Forbidden West ...
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
04 април 2024
Rostik79 написа
Не знам защо ме избива последните седмици да преигравам игри, въпреки, че ме чакат купища други?
Преиграх TLOU2, GoW Ragnarok, Shadow of the Tomb Raider, Ghost of Tsushima (остава ми една мисия от ДЛЦ-то) и сега инсталирах Horizons Forbidden West ...
Лошо няма.Гейминга е за удоволствие ,а не за изпълнение на някакви графици/норми.Щом ти е приятно да преиграваш,преигравай и това е Аз преигравам също редовно любимите си игри.Като каза Хорайзъна ,до тук имам 79 часа,а според ин гейм статистиката съм прогресирал на 46% Това предполагам е за всичко,главни и странични мисии,но ще ми отнеме над 100 часа със сигурност.Аз не бързам,разкривам си и се радвам на красивия свят.Ултра хард също не помага за по-бързото минаване Докато откриеш силните лъкове и джаджи,всяка битка продължава цяла вечност.Вече по-бързо прогресирам,щото се "назобих",но пак съм си на удар или два живот,та по-внимателно трябва.Планиране и тн.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
04 април 2024
Аз не мога да разбера как някой или нещо ще ти определя кои игри да играеш и кои да преиграваш Аз като имам 570 часа в FC24 за половин година, какво да кажа И то всичките са в разврата-ротативка Ultimate Team. Преди играех други режими, но тази година нищо друго не пипам. Поне се сдържам да наливам истински пари, че това си е болест..

Толкова се зарибих, че други игри не ми се играят вечер след работа Ето, този месец влязоха Sifu и Immortals-a в Плюса и ме мързи дори да ги свалям, камо ли да ги играя..

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
04 април 2024
Аз също цъкам MyNBA в NBA 2K24 повече отколкото всяка друга игра, последно време, въпреки че преди месец си купих римейковете на Demon's Souls и Dead Space на 5-цата, като имам и още 100+ игри в беклога, някои купени още през 2018 година. Слава богу, не съм като Летиан и никога не съм и няма да налея пари за микротранзакции в която и да е игра, камо ли спортна.
Но пък, цъкам си каквото ми е кеф. То ако трябва да се насилваш да играеш игра, само защото си я купил, то хобито се обезмисля.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
04 април 2024
Е, аз не, че се оплаквам. И аз не гоня нито таргети, нито срокове.
Иначе Митко, ако си те кефи играта и можеш да си го позволиш не виждам какво му е да цакаш реални пари за микротранзакции, макар много хора да хейтят тази схема. Лично аз не се сещам да съм го правил някога и даже не съм изпитвал нужда, въпреки, че съм играл игри с микротранзакции (то вече половината игри имат такива, всеки е играл). Аре в случая с фифата може да е малко по-различно, защото не става въпрос за козметики, а за състезателни прийоми или поне така предполагам, понеже не съм играл и секунда никоя Фифа игра ... освен може би някое демо от дисковете на МЦ Маниа от ранните 2000г
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
04 април 2024
Фифата е като всяка друга игра с микротранзакции, не те насилва да вкарваш пари, просто като вкараш всичко става много елементарно, което обезсмисля кефа. Затова кротичко и с повече игра и без наливане на пари се постигат резултати. По-интересното е, че срещу мен хората играят все повече като ботове, хванали са някакъв експлойт на играта и се възползват. И като им застана с някаква странна тактика с повече владеене и финтове, комбинирани с разнообразни пасове и центрирания.. и някои са насират и даже ми излизат при 0-0 до 30та минута.
Иначе става дума точно за козметики, не за прийоми и чийт ако налееш пари- свестен отбор се прави елементарно още в самото начало без пари и след това всичко е скил и умения- да си направиш отбора и тактиката, както смяташ, че е добре за победа.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
04 април 2024
Rostik79 написа
Е, аз не, че се оплаквам. И аз не гоня нито таргети, нито срокове.
Иначе Митко, ако си те кефи играта и можеш да си го позволиш не виждам какво му е да цакаш реални пари за микротранзакции, макар много хора да хейтят тази схема. Лично аз не се сещам да съм го правил някога и даже не съм изпитвал нужда, въпреки, че съм играл игри с микротранзакции (то вече половината игри имат такива, всеки е играл). Аре в случая с фифата може да е малко по-различно, защото не става въпрос за козметики, а за състезателни прийоми или поне така предполагам, понеже не съм играл и секунда никоя Фифа игра ... освен може би някое демо от дисковете на МЦ Маниа от ранните 2000г

Мен си ме кефи играта, но и аз играя само офлайн. Режимът MyNBA който споменах, е офлайн. Дори и активен плюс нямам. Единствено ще се случи да играя малко мулти, ако пуснат безплатен уикенд на плюса за всички или ако играя на PC. Но да, колкото и да хейтя тази схема, не отричам, че е успешна. За всеки влак си има пътници, нали така?

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
04 април 2024
Митко, пусни си задължително плюса, само затова си заслужава, да играеш онлайн с други хора И аз бях като теб, дълги години бягах и се изнервях да играя с хора, но узрях напоследък и почнах по-философски да гледам на играта и загубите съответно. Явно остарявам и ставам старче с бавни реакции, който мазохистично се кефи да го изнасилват дечица онлайн
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
05 април 2024
LethianDream написа
Митко, пусни си задължително плюса, само затова си заслужава, да играеш онлайн с други хора И аз бях като теб, дълги години бягах и се изнервях да играя с хора, но узрях напоследък и почнах по-философски да гледам на играта и загубите съответно. Явно остарявам и ставам старче с бавни реакции, който мазохистично се кефи да го изнасилват дечица онлайн

Не ми е за загубите. Просто, онлайна не е моето нещо. Мен си ме кефи сам да се потопя в геймплея на играта, в света и историята. Ако ще цъкам онлайн, то ще е само co-op с хора които познавам, защото тогава само ми е забавно. Онлайн игри, цъкам само на PC. Не само защото е безплатно, но и защото там имам познати и приятели с които да цъкам.

<
1
...
294
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.