Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
295
...
300
>
bonchef
Мнения: 52
Цитиране
05 април 2024
System shock все още не играя но съм я поръчал. Когато почвах да играя тази игра вече беше архаична и помня , че я бях инсталирал но беше някакви ужасни провоъгълници и квадрати. Бях чел , че е много добра игра и така съжалявах, че не мога да я играя. Сега обаче се надявам да видя какво съм изпуснал тогава. Оригинала пише , че е от 1994г. Иначе следващите Биошок съм ги играл.
Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
05 април 2024
И аз като Митко цъках основно кооп по едно време и то с едно приятелче - Borderlands, Дивизиите, L4D2. Бая часове натрупахме, но аз мигрирах към гомзола, а той си остана на комп, пък и позагубихме връзка и в реалния живот нещо. Вече и кооп някак си не ми се играе. Прекалено е ангажиращо.

Систем Шок-а и аз се опитах да я цъкам някъде началото на 2000-тe, но нещо така и не я изиграх. Даже май беше втората игра.

The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
05 април 2024
System Shock съм я играл някъде 1997-8,не си спомням точно и тогава бая ми хареса.Новата я гледах по стриймове,но нещо не ме зариби.
lyubohar
Мнения: 3069
Цитиране
06 април 2024
Аз я поиграх новата на "демото" и си се усеща много, много ретро. Ако човек е на тази вълна сигурно ще му хареса, но аз не съм...След Cyberpunk се усеща направо жалко, колкото и това да е идеята. Битките са като в Fallout 3 и New Vegas - много лесни и дървени, макар и сигурно значително подобрени от оригиналната игра. Светът е интересен, но адски шарен, което мен лично почва бързо да ме дразни. Цялата игра е лабиринт от шарени коридори, трябва да намериш изход за по-натам като междувременно събираш милиони боклуци, пак а-ла Fallout 3/NV. Може би ще я "доиграя" в YouTube.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
06 април 2024
bonchef написа
System shock все още не играя но съм я поръчал.

Как си я поръчал, като няма физическа версия? Или говориш за поръчка на оригинала...

Mitko6000
Мнения: 1215
Цитиране
07 април 2024
hyper написа
Как си я поръчал, като няма физическа версия? Или говориш за поръчка на оригинала...

Римейкът ще излезе за конзоли в края на следващия месец. В дигиталните магазини на Xbox и Playstation също могат да се правят предварителни поръчки.

bonchef
Мнения: 52
Цитиране
09 април 2024
Да , предварителна поръчка съм направил и пишеше , че към 21.05.2024 ще я получа. Ами нямам представа за играта останах с впечатление , че това ще е оригиналната история на играта само , че с подобрена визия и механика. Или поне аз си мисля така. Прилича ли на първия Deus Ex ? Метнах на рафта и първия RDR. В момента обаче се боря с DS . Като цяло страхотна графика, звук , визия , ефекти на контролера и камара други неща, но някак блъска на....на.....видоизменен СИМС ли аз не знам как да я оприлича защото принципно такъв тип игри не обичам и не съм играл много такива. Това че почти няма контакт с другите персонажи, а ги гледаш на някакви холграми не ме кефи. За мен играта се откъсва от историята в момента в който хуквате с поредната доставка . Граната дето се събират в шепата ви всъщност на багажа ви отнемат място колкото цял сандък с такива, като тук единствената цел е да ви стъжнят живота. Да, майната му, мои си разсъждения, то няма как всичко да ти хареса. Играя по скоро колкото да не съм капо.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 април 2024
При няколко приятели тръгна много мъчно, но после се размазаха, единия разнасяше трескаво пратки докато я платинира и сега я взе на РС да я минава пак. Мисълта ми е, че почва бавно и тегаво, но колкото повече навлизаш, толкова повече се отваря.

Сега една граната може да ти пречи, ама като отключиш екзоскелетони, превозни средства, пътища, зип лайни... Ще носиш на гърба си по една къща неща и няма да ти мигне окото. Разбира се ако не ти харесва целия гейм лууп като цяло... Живи и здрави, игри много.

To в основата на сторито е, че чрез пратките установяваш и заздравяваш връзките, та не съм сигурен как точно те откъсва, ама може би е въпрос на перспектива.

Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
09 април 2024
bonchef написа
... Това че почти няма контакт с другите персонажи, а ги гледаш на някакви холграми не ме кефи...

Това не е случайно и също е част от общата концепция на Коджима за отчуждението и последващото свързване между хората, което е пътят към спасението. Такава е и формата на "мултиплеър" механиката, с която хем се свързваш с другите играчи, но и същевременно това е индиректно, без да общуваш с тях, виждаш само последствията на техните действия. Сам Портър пък има фобия от докосване, която постепенно преодолява в хода на историята; историите с пъпната връв, която на много места се появява и т.н..
Има доста философски слоеве в играта.

bonchef
Мнения: 52
Цитиране
09 април 2024
Хмм.........браво. Наистина не съм се замислял за някои от тези неща- точно за това отчуждаване на хората. Щото съм живял и през "соц-а" и то доста време 20 години т.е . бил съм напълно осъзнат индивид. Та знам как хората тогава имаха по различно отношение един към друг. Един почва да строи къща, поне 5 човека приятели, съседи ще му помагат безвъзмездно, вечер правят една суфра. Поне в малкия град беше така. Един от учителите все повтаряше фразата "Не гледайте на ЗАПАД там човек за човека е вълк." . Гледахме го с много почуда. Е сега вече т.е живеейки в капитализъм разбрах, че не е било съвсем безпочвено това изречение. Ами откъсването може би е индивидуално мое усещане. Тук всеки би се усещал по различен начин. Например в РДР2 не съм се усещал така макар , че и там доста яздиш на кон сам из света.
Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
11 април 2024
Atomic Heart се появи на по-сносна цена в магазина, изиграх демото, струва ми се, че ще ми хареса. Довечера я почвам.
Mitko6000
Мнения: 1215
Цитиране
11 април 2024
От вчера почнах да цъкам Watch Dogs 2, тъй като я бях почвал, но не я бях превъртал и ми висеше в беклога, почти 3 години. Страшно много се забавлявам с нея, в момента. Сутринта като станах, цъках около 4 часа и не усетих кога стана обяд. Мисля, че съм от малкото, които харесват 1-вата и са я минавали няколко пъти. 2-ката дълго време й бях смесен, но е супер забавна и добра, по свой малко по-различен начин.
The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
12 април 2024
Mitko6000 написа
От вчера почнах да цъкам Watch Dogs 2, тъй като я бях почвал, но не я бях превъртал и ми висеше в беклога, почти 3 години. Страшно много се забавлявам с нея, в момента. Сутринта като станах, цъках около 4 часа и не усетих кога стана обяд. Мисля, че съм от малкото, които харесват 1-вата и са я минавали няколко пъти. 2-ката дълго време й бях смесен, но е супер забавна и добра, по свой малко по-различен начин.
Аз също харесах единицата навремето,даже от Watch Dogs сериите ми хареса най-много.Проблема с играта беше изпълнението.Можеха да я направят много по-добре,а и имаше downgrade в графиката в сравнение на това,което показваха по клиповете.Също много проблеми с performance на релийза.
Rostik79
Мнения: 2218
Цитиране
12 април 2024
Като поцъках Атомното сърце, почнах да разбирам критиките към който е писал диалозите и персонажите. Главният герой е някакъв пълен гьон - типична руска фуражка - подмята някакви тъпи реплики, ИИ-то му обяснява нещо, той го реже "ти ли ще ми обясняваш"; вижда някакво невероятно технологично постижение и мърмори "баси простотията" и такива глупотевини. Все едно е някой сърдит тийн. Началото иначе е силно - има съвсем прилична графика. Приликите с Биошок са почти на всяка крачка. Даже рисуваните анимацийки, които онагледяват разните умения или оръжия са същия стил.

Първият WatchDogs на няколко пъти го почвам и не, че не ми харесва, но по някаква причина не го довършвам. Има си доста свежи концепции. Двойката май я има в каталога на Сони, но мисля, че е локната на 30 кадъра и се колебая дали да я играя. Легион обаче изиграх и честно казано се забавлявах доста. Не, че ще ми влезе в класации за любими игри, но бяха доволни 60-70 часа из окупирания от квази-фашистка организация Лондон от близко бъдеще. Як саундтрак както винаги при юбисофтските игри. Влизаш си в електричката и от радиото слушаш BLUR или някакъв друг брит-пънк/брит-поп. Даже ми се доигра сега

Корекция: няма я Watch Dogs 2 в каталога на Сони от безплатните и в момента е на цена ... 136 лева.

The_Doctor46
Мнения: 1782
Цитиране
12 април 2024
Диалозите в Atomic Heart са едни от най-лошите,които съм срещал в игра.Колкото до главния герой,аз мразя "неми" герои като Артьом примерно в Метро(въпреки това са адски добри игри),но ако трябва да избирам между пича в Аtomic Heart и ням,веднага взимам немия. Има някои положителни неща в играта,но аз останах доста разочарован.
<
1
...
295
...
300
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.