Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
dzhiny
Мнения: 85
Цитиране
07 май 2024
Те на Story Mode буквално нищо не правят и боса стои и само се върти и те гледа... играй поне на следващата, но и там мреш на 2-3 удара понякога (при босовете по-скоро), а до колкото съм чел никак не си любител на Souls смъртите хаха. Иначе пъзелчетата и платформинга със стените и т.н. са мн як. Малко ме изнервя, че на моменти пада голямо лутане пак докато намеря на къде да ходя и къде не съм минал, че да продължа или да се върна... Първия дебелия бос в дупката мина ли го Oggdo Bogdo ?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
07 май 2024
dzhiny написа
Те на Story Mode буквално нищо не правят и боса стои и само се върти и те гледа... играй поне на следващата, но и там мреш на 2-3 удара понякога (при босовете по-скоро), а до колкото съм чел никак не си любител на Souls смъртите хаха. Иначе пъзелчетата и платформинга със стените и т.н. са мн як. Малко ме изнервя, че на моменти пада голямо лутане пак докато намеря на къде да ходя и къде не съм минал, че да продължа или да се върна... Първия дебелия бос в дупката мина ли го Oggdo Bogdo ?

Съгласен. Огдото ппц е лесно ако имаш Force Pull. Можеш да му издърпаш езика от устата и да го отрежеш и така тъпата гад мре с един удар.

dzhiny
Мнения: 85
Цитиране
07 май 2024
Аз няма да ти казвам колко пъти го мъчих на нормал тоя, а му бях научил механиката идеално и пак много зор видях... Няма си кривя душата свалих на Стори убих го и продължих, хаха.
Доктора, ще ме анатемоса.
Със следващите нямам проблем на нормал, само с тоя.

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
07 май 2024
И аз супер много се мъчих, докато не го нацелих в езика случайно след 100-ния път

Иначе преди това, как ли не го мъчих. Даже успях да намеря ъпгрейда за двоен светлинен меч, рано в играта и с него пак беше зор по нормалния начин.

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
07 май 2024
За анатема си е Майтапа настрана,игрите са за удоволствие,така че всеки си играе на каквато трудност си иска.Като се заговорихме на тази тема,вчера коментирахме с един приятел да играем Gears 5 co-op,та се загледах,минал съм соло историята на insane,според xbox приложението,само 0,47% от играчите са се мъчили като мен. На мен не ми ли е трудно в игрите,не го броя,но и защото само на последна трудност,наистина ползваш всички механики,които играта ти предлага.
dzhiny
Мнения: 85
Цитиране
07 май 2024
Е явно не ти отнема чак толкова време дори и на последна. Или искаш да кажеш, че може да ти се наложи на повториш 50 пъти без да ти писне?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
07 май 2024
Има си места в някои игри,които са трудни и трябва да повтаряш.Не е като да не ме бият като тъпан понякога.Сега ако тръгна да мисля,не знам точно в коя игра съм циклил дадено място най-много,но може би Маления в Elden Ring.Някъде към 3 часа и малко ми отне да я бия соло.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 май 2024
Не съм стигал до босове още, в селото съм със стормтрупърите, сравнително в началото Но сега съм стъкнат, трябва не знам и аз какво да направя да ми се отвори един асансьор. Това ми убива малко тръпката.

Почнах Miasma Chronicles и съм много, много впечатлен. Страхотна игра ала XCOM (Любо, налазвай задължително!), адски добра и готина история за видео игра, макар че пак си някакъв тийн сам срещу света в пост-апокалиптичен сетинг, има приличен уок, който не дразни, всеки герой си има някаква готина идентичност, типична за тотално пребито общество след катастрофален апокалипсис- примерно кмета е някаква глава-мозък ала Кранг от Костенурките Нинджа. Щатите смазани от Миазмата, необясним феномен, който буквално поглъща цели градове. Личи си, че е правена с много любов към детайлите, всички герои са озвучени страхотно, браво!
Влизаше ми директно в топа за Игра на годината, ако не я бях отлагал и я бях изиграл навреме миналата година.
Геймплеят е някаква яка смес между Мутанта и XCOM, няма толкова сгради да строиш, повече е наблегнато на тактическите битки и уменията. Чудесна игра! Качих няколко нива и много ме радва! Препоръчвам!

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
08 май 2024
Lethian, ако в Джедая ти се струва, че някъде не можеш да отидеш, най-вероятно е защото ти липсва умение, т.е. не на теб лично , а на героя, хаха!
Придържай се към основната мисия за известно време, за да отключиш каквото е нужно и реално чак като минеш поне 2/3 от играта ще можеш да изследваш пълноценно света. Иначе все се натъкваш на неотваряеми врати и сандъци.
dzhiny
Мнения: 85
Цитиране
08 май 2024
Аз запуках Divinity Original Sin 2... Доста е яка, но си е трудничка. Освен тва ориетирите какво и кое след кое да правиш са доста оскъдни и май трябва да преглеждам тубата периодично, което не ме кефи ама...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
08 май 2024
Аз си взех Tomb Raider Survivor Trilogy от PS Store (въпреки че ги имам безплатни от Epic ), понеже ми се играе нещо Uncharted-ско, а там всичките части вече наизуст ги знам.

Първата от 2013 я цъках малко като излезе и почти нищо не помня от нея. И 3-те изглеждат като нещо което би ми харесало.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
08 май 2024
Супер са. Точно Uncharted крастата начесва. Аз в момента играя последната, която е най-слаба, но пак е добра.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
08 май 2024
Tomb Raider новите три игри са ми много любими като всичките съм ги изигравал по два пъти. На последната взех и целия сезон с всички допълнителни гробници. Забавни са и добре пипнати. Впрочем мисля, че всичките са в момента в абонамента на ПС Стор.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
08 май 2024
Супер, значи довечера ги почвам. От това което помня от първата, Лара имаше малко Katniss Everdeen вайб, ама може и да е било просто защото през 2013, Hunger Games беше в пика на популярността си, особено филмите.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 май 2024
Ларите са супер и трите, мен като история точно последната най-много ми допадна, защото е из джунглите и имаше повече стелт. А най-малко втората с руско-съветския оттенък. За съжаление, точно втората част най-много съм играл, че трябваше да помогна на един приятел да вземе мултиплеър трофеите. Първата също е много готина Даже бих казал, че много повече ми харесват от Uncharted - Дрейк ми е като селянин от Куртово Конаре спрямо Лара Крофт.
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.