Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
242
...
691
>
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
01 май 2019
В игрите най обичам когато се докопам до някоя картечница и ги почна. Бой,бой,бой......става ми много хубаво като ги изпонатръшкам всичките,голям адреналин.Тогава че чувствам като в DM - истински човек.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
01 май 2019
Days Gone е доста странен феномен критиката я нахули,а геймърите я харесват. Не се сещам за подобни други игри. Също и каква е причината критиката, да не я харесва, има няколко теории, пс простотиите, SJW и другата да не са им кихнали някой лев.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
01 май 2019
Викаш не може да е заради клишираното стори, повтаряемият генеричен геймплей, бъговете и т.н. Трябва да е конспирация. Играта има всичко на всичко една свежа хрумка, ако беше на Ubisoft ти щеше да си първия дето реве до небесата, че е поредният копи-пейст. Аман от двойни аршини заеби.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
02 май 2019
Хордите са напълно достатъчни, останалото е като от други опън уърлд игри, ти как съдиш за историята, като не си я играл. Вече навъртях няколко часа и мога да споделя мнението на хората че играта е за 8.5 от 10. Копи пейст ще е всяка година едно и също, като фар край, това е съвсем ново ип, може и да има продължение, но едва ли ще е скоро.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
02 май 2019
Има един сайт, youtube се казва, там качват видеа, цели playthrough-та. Знам, шокиращо е, но можеш да видиш сторито на почти всяка игра.

Точно, останалото е като в хиляди други игри. Пак казвам, ако не беше под крилото на Сони, щеше да и дадеш 8,5 през крив макарон, после бил обективен... Заеби.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 май 2019
Говорим за дебил, който смята че простотиите на Rockstar са на нивото на класиките на литературата.

igra4 е ял много ама много бой в училище.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
02 май 2019
Винаги ми е било противно да обиждаш и съдиш човек на база форумни изявления, без да го познаваш. Но явно така се чувствате много велики.. Кой колко бой е ял не е тема на разговора. Говорим си за игри, които могат да се играят от бели, черни, умни, малоумни и т.н. Всеки има право да харесва или не дадена игра. Days Gone точно затова доста солидно се харчи- почти всички критици я насолиха, а много добре знаем, че играта може да е добра и да е насолена.. Продължавам да давам пример с една от любимите ми игри- Remember Me, която буквално беше насрана от медиите, а и до днес си я пускам на тройката- със скапана графика и пак е класи над почти всички нови игри. Линейна е, не е отворен свят, но героите, историята, нивата са толкова готини, дори диалозите, че ти е кеф да преиграваш. Разбира се, това за един фен на Dark Souls ще бъде жалка игра и вероятно ще я остави, след като жъне без напрежение на последна трудност Така че за всеки влак си има пътници. При играча ми харесва, че НАИСТИНА ИГРАЕ игрите и има лична оценка за тях. Не да ми гледа клипове и трейлъри в нета. Всъщност, затова и толкова харесвам ревютата на Псето- подробни и лични са. Може да не съм съгласен с неговите виждания и оценки за някои игри, но се радвам, че ги е изказал.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
02 май 2019
Ама виж сега, никъде не съм казал, че няма право да се кефи. Нито че играта е абсолютен траш. Просто казвам, че мнението му няма нищо с обективно. Харесва му - супер, да играе.

Аз харесах много AC: Odyssey. Даже взех флс-тата. Играта е генерик, сторито е от ок към клише. Обаче ми е фън, да си се шлая из Гърция, да вдигам нива, да потопявам кораби. Обаче не съм седнал да обяснявам, че е неразбран шедьовър и че са и откраднали goty-то. Би било нелепо. Та това ми е мисълта. Човека дето плюе всичко друго като средняшка игра, дава на такава 8,5 "обективна" оценка, само щото е под крилото на Сони.

Може би съм тъпак, знам ли, но имам ужасна непоносимост към двойни стандарти.

Извън това всеки да се кефи и да играе каквото си иска. Дано му донесе достатъчно часове фън.


П.П. Ранди Пичфорд е аутист.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 май 2019
Не съм сигурен дали Ранди Бичфорд се учи от циганите, или циганите от Ранди Бичфорд.....
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
02 май 2019
Те май повечето, които правят игри са аутисти, не познавам нормален човек, който ще реди нива и коридори в код Шегувам се, да си кажа, преди да ми се нахвърлите като гладни хиени на антилопов бут.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
02 май 2019
Май Ранди е учителя. Да ревеш, че медия казва, че в играта ти ще има микротранзакции, а то реално ще има. Че и да искаш извинение - висш пилотаж.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
02 май 2019
Недей с тези потопявания на кораби в Одисея-та, като се сетя и ми става лошо. Всички бранчове минах, но Легендите на Егейско море така и не мога да ги потопя Явно се изисква тактическа мисъл, която не може да мине през кухата ми глава
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
02 май 2019
Не знам, мен ме радват(тъй де радваха). Но мен си ме кефят морските битки още от 3. Въпрос на вкус.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
02 май 2019
@LethianDream
Знам играчкин не само от форума

Но да... прав си, че съм прекалено гаден с него. Имаш право.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 май 2019
Gearbox яко фейлват с Borderlands 3. Първо Epic Games Store, после пък микроплащания. Не че е изненадващо, де, Gearbox са кенефи като разпространител, а 2K са супер кенефи. Но гледам вече хората са забравили за Epic Games Store, клипчетата на Borderlands 3 са с почти изцяло лайкове. Както и предполагах - всяко чудо за три дни. Толкова големи игри и в най-големия помия стор да ги пуснат - пак ще се харчат яко. Неслучайно Epic Games Store е магазинът за големите.

А Days Gone - игрицата засега я виждам просто като среднобюджетен продукт без лице. Трябва да поиграя още, де. Но изглежда разработчиците са се опитали да вкарат супер много неща, без да доизпипат каквото и да е. В резултат управлението на мотора е адски гадно и откровено неприятно; пуцалката е доста зле и пак без тръпка; промъкването и то е зле; AI почти няма. И някак зомбитата като се изпльокат на земята все едно е 2002 година и тепърва навлизат масово физиките в игрите... Sony обичат да намекват, че подобни игри ще са с качеството на God of War, Spider-Man или някой друг такъв ексклузив, но понякога правят лоша услуга на разработчика. Същото беше и с No Man's Sky. Игрите със среден бюджет трябва да се рекламират като такива и да се продават без претенции, понеже при своеобразна лъжлива реклама е нормално геймърите да не са щастливи.

<
1
...
242
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.