Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
259
...
691
>
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
02 август 2019
Хм, Plague Tale го няма изобщо в Аксеса, а доколкото знам Madden е само trial (не играя игри с американски футбол), значи може би е по-скоро като Origin Access.
nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
02 август 2019
Мерси за инфото.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
05 август 2019
Почнах кампанията в Star Wars Battlefront II, тамън да се възползвам, че ми е безплатна с EA Access.
Радва ме засега да играя с лошковицата Идън Версио, да видим как ще е по-нататък. Играя на Soldier трудност, което е нормалната и си ме трепят от време на време. Но и аз съм фифаджия, не са за мен игри тип Дарк Соулс
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 август 2019
Относно частта с лошковицата......Айде, няма да те разочаровам
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
05 август 2019
И тая ли получава прозрение отгоре и почва да събира пари за децата в нужда? Жалко, искаше ми се да играя с лош персонаж от-до кампания, ама явно няма да е скоро
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 август 2019
Не точно, но си уцелил г/д....
Едит: В The Old Republic, mmorpg-то на Bioware, можеш и да играеш като тотален задник и е прилично изпълнено. Поне така беше преди години...
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
06 август 2019
Наскоро си мислех в тази насока - уважавам игрите, в които можеш да играеш зъл герой "достоверно", но никога не съм успявал АЗ да играя такъв герой достоверно. Винаги е било като клизма, никога не ми се е получавало интуитивно. 🤔
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
06 август 2019
Нормално, Драконе, ти си човек с морални скрупули. Вероятно и аз съм такъв в една или друга степен, затова искам поне в игрите да си играя с "тотален задник", както каза Росняк Едно време имаше една книга-игра от поредицата за Валенс - Вкусът на кръвта, където за първи път можеше да играеш с отрицателен герой. Няма да споменавам, че ми е адски любима и с кеф бих я изиграл и днес.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
06 август 2019
Може би единствената игра, която ми се е получавала като зъл герой беше КотОР - хвърлях светкавици, душях все що ми се изпречваше, тормозех невинни извънземни и май накрая посегнах и на половината си парти 😎. Странно усещане.

Обаче гледай - влиза положителният ми герой в някаква къща, претарашва всички шкафове и сандъци, обира всичко, което не е заковано и след това помага на стопанина с някаква задача. А сега де! 😂

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
06 август 2019
Това винаги ми е било любимо, влизаш и си говориш с някое NPC и му ровиш цялата къща, а той си стои и си чете нещо, примерно
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
07 август 2019

Още за GreedFall
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
07 август 2019
Не, че означава непременно РС версия, но ще видим
https://www.vg247.com/2019/08/07/death-stranding-removed-ps4-exclusives-list-pc-speculation/?fbclid=IwAR3KXsptJu-BjXb1gwkXoH8FS7_o0PxqfvU17j7sbGNWcMVYKWpqRI-OBak
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 август 2019
Хах, този GreedFall го бях забравил, ама май няма да сколасам и да стигна до него. Тоя септември си е ебал мамата от брой игри, направо трябва да мисля един отпуск и това е. Иначе време - никакво.

@Art3mis - там, явно всичко си е ясно. Може би даже на Gamescom скоро ще я обявят и PC версията.

А по темата горе - аз в 90% от случаите в игра съм "добрия", някак си ми е кофти да прееба някое NPC, дори и то да е съвсем виртуално. Избивам само когато преценя, че е оправдано. Но и немалко игри така накланят историята, че те наклоняват към "положителния" път по един или друг начин, когато пак ми не ми се иска да правя гадости.

Между другото този ъгъл - да си лошият в някоя игра - мисля, че не се изследва чак толкова често в гейминга. А може да се развива доста в общия случай.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
07 август 2019
Бе не е ли да му нахлупа кофата на главата, да му обера целият магазин/дом и после да му продам нещата от същият дом- какъв лошковец съм... Ех, Скайрим, Скайрим........
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
07 август 2019
Аз таман сега в момента започнах скайрима и се зарибих. През 2011 я бях пробвал но не ми беше харесало,по незнайни причини. Ама сега ме хвана и играта наистина може да я играеш както си искаш лош,добър,джебчия,убиец,вампир,върколак,спасител,драконоубиец. Въобще като какъвто се виждаш така може да я играеш. Няма друго такова РПГ да дава такава свобода.

За света няма да говорим,какви последствия има. Идва ми някакъв и се опитва да ме убие за нещо което съм направил преди няколко часа. Дори вещера няма такива механики. Има хора бая години я играят и дори не са я завършили,вместо куести вършат странични неща и им е интересно.

<
1
...
259
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.