Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
260
...
686
>
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
07 август 2019
Завиждам ти, като я играх за сефте бях като болен. По принцип харесвах игрите на Бетесда, ама тая случи и с тематика и с красоти. Играех я всяка свободна минута, даже имаше период дето спях по 3-4 часа та да поцъкам. А с модовете, става особено безкрайна.

Деба, пак ми се доигра.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
08 август 2019
Някак... Скайрим не ме грабна, мисля, че повече се заигравах с модове, отколкото акшуали да я играя. В един момент просто се улавям, че нямам цел - имам мисии, имам какво да правя, но нямам мотив да го правя.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 август 2019
Драконе, че в Скайрима нямаше ли билки ? Бях я пробвал на ПеЦе-то кат излезе навремето, там някав гличав дракон имаше в началото, играта беше с графика от 2004-та и тва ми беше. Иначе си е успешна играта няма спор.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
08 август 2019
Има билки колкото щеш 😂. С правилните модове играта става доста свястна (графично и откъм геймплей), просто не е точно за мен.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
08 август 2019
Айдееее....
"Death Stranding no longer listed as a PS4 exclusive on official site"

https://www.vg247.com/2019/08/07/death-stranding-removed-ps4-exclusives-list-pc-speculation/?fbclid=IwAR0Fn7YzjwMRBbcOE8yUuoN6c9_qHkbVLnb_PltTFInHZRCa_TArMdR732k

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
08 август 2019
Играта с графика като 2004-та... ти на какъв точно ултра-мега-хипер low си я играл? Играта си изглеждаше повече от прилично за времето си. Сравнена със сега вече графиката е овехтяла, но с модове, може да се мери и с доста по-модерни игри.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 август 2019
''Това вече е обсъждано, силно е съмнително тъй като е правена на Decima Engine, който е само за PS4 и е реално на Sony. Тоест освен ако Sony изведнъж не решат да си портват нещата за PC е съмнително, че екипа на Коджима ще портне играта самостоятелно. ''

Коментара е от друг форум, но изглежда логичен.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 август 2019
Skyrim реално не е 2004 ниво. Има повече полигони и малко по-добри текстури от HL2 плюс работещ HDR, плюс добър normal mapping и Parallax mapping. Но не е на ниво 2011та година, малко под него е без модове.

Не, че има значение. Конзолен играч да говори за графика е все едно мюсюлманин да говори за правата на жените. Не става.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
08 август 2019
Не знам аз скайримс като я пусна на ултра графиките ми изглеждат доста добре. Даже като се изкатеря на някоя планина със сняг, гледките са доста добри. Не е на нивото на вещера 3 но все пак е няколко години по-стара . Това само в графическо отношение, иначе светът на скайрим е доста по-респонсив от на вещера. Говоря по отношение на резултати от действията. В скайрим може да убиеш някой или да го обереш, след няколко часа игра се опитва някой да те убие заради действията ти. Вещера няма чак такава дълбочина.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 август 2019
TheAlpha534
Мнения: 79
Цитиране
12 август 2019
Обявено ли е кога можем да очакваме този ъпдейт?
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
12 август 2019
2 месеца
https://www.playground.ru/blogs/stalker_2/pervaya_model_iz_s_t_a_l_k_e_r_2-362339/
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 август 2019

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 август 2019
Най-сетне:

Вече може да се играе.

lyubohar
Мнения: 3067
Цитиране
14 август 2019
Найс...Нямаше ли да се прави и римейк?
<
1
...
260
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.