Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
261
...
683
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 август 2019
Demon's Souls... това сто процента не е за мен. Дори не бих си помислил да го играя. Аз съм по еволюиралите, кежюълизирани From-ски игри.
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
14 август 2019
Не съм настроен за нищо соулско и късащо нервите. Все пак лято е.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 август 2019
Важното, е че аз поне ще я играя. Sekiro малко пробвах но май не е за мен. Не ме грабва света толкова, не като DS3 и 1.
Някой път пак ще я пробвам де.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
14 август 2019
Ако някой реално е фен на From игрите, тази ще се хареса.

Виждаш как е тръгнало. Буквално ще видиш идеи,картини, които виждаш после как са се развили. Света е малко по-суров, но пък босовете са малко по-хлабави. А са такива, по простата причина, че огромен брой от босовете са с чалъм така да се каже. Директни битки в някои случаи е невъзможно да проработят, трябва да им хванеш цаката. Това може да се хареса на някои и да втръсне на други. За хора със стаж в соулс игрите(като изключим цаката на босовете) е не чак толкова трудна. DS2 е по-трудна(макар, че там причината е съвсем друга).

Demon's souls си е едно пътешествие към началото. А факта, че може да се играе на РС е добре дошъл. Преди време я изиграх на ps3-то на един приятел. Може пак да я врътна сега.

Емулацията напредва, като видях и Cemu как дръпва с перформънса при АМД с въвеждането на Vulkan(макар и още тестова версия), направо се впечатлих.

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
15 август 2019
Със сигурност ще се изиграе, всичко що е соулс трябва да се изиграе Единствено Sekiro-то и мен не ме грабва засега, но чака някой ден да получи още малко внимание...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 август 2019
Не мога да реша дали искам RX 5700 XT или 2060 Super/ 2070. DXR е много яка технология, но са грозни и една идея (няколко процента) по-бавни.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 август 2019
Аз още не разбира какво има да не се хареса на Sekiro ако си Souls фен... ама може би защото не съм Souls фен не разбирам.

@Charcharo - аз пък още не мога да реша дали ми се дават каквито и да е пари за ъпгрейд на "нормалното" PC. Но и да дам пак ще е втора ръка стока както винаги. Скъпото и новото - за маниаците.

vldir
Мнения: 1805
Цитиране
16 август 2019
Remnant: From the Ashes май ще е добра.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
17 август 2019
@pseto: на мен не точно, че не ми хареса Sekiro, по-скоро the jury's out все още тепърва ще я играя. Но не ме залепи за екрана от първата минута, както всяка друга соулс игра. Според мен защото 1) липсва мрачната средновековна атмосфера от всички soulsborne игри и 2) геймплеят е доста различен всъщност, аз по-скоро го приемам за съвсем различна игра Sekiro-то.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 август 2019
https://www.youtube.com/watch?v=-9pvAEi4qwI
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
18 август 2019
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 август 2019

Хубаво, че и Mandalore се подиграва на малоумната преса.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
19 август 2019
Тая игра от видеото на darkblue е брутално добра (и трябва да си преработя тъпия скрипт за автоматично ембедване да работи с по-малко бъгове). Гледах и някакви геймплей клипчета... това е правено само от един човек, нереално. Даже мисля да си я купя и в Steam, струва десетина лева или нещо от рода.

@Charcharo - както съм казвал много пъти, западната преса само чака някоя малка игра, на която да се нахвърли с по-слаби оценки и повече критики, колкото да докаже, че може да пуска нещо различно от супер положителни менюта. Обикновено Steam казва истината и ако нещо е very positive там и критикувано от медиите, дето дават 9/10 на всяка FIFA и Call of Duty - познай на кого ще повярвам.

@thementalist - тоя спрян Doom ми е много Quake-y и малко Doom-y. Мисля, че поне това не е лош ход от id Software (те май даже тогава и не бяха под Bethesda).

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 август 2019
Проблемът, е че и геймърите са идиоти.
Засега PAthologic 2 ми е GOTY
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
19 август 2019
<
1
...
261
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.