Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
269
...
686
>
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
12 септември 2019
Death Stranding твърдо пропускам. Greedfall от два дена лежи в ps4 и не съм я пробвал още.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
12 септември 2019
Само на мен ли тази GreedFall ми се струва супер дървена игра
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
12 септември 2019
Вероятно не само на теб, но с изключение на ужасния липсинк, за мен е приятната изненада за годината.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 септември 2019
Death Stranding-a и аз го пропускам. Няква сървайвъл игрица ще е, все пак ще изчакам да видя дали ще има оръжия, ако босовете се целят само с пиратки за да умрат и ходиш слагаш стълби и пикаеш и се къпеш и тва е играта, да си я играе оня психар Коджима
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
13 септември 2019
Тоя Коджима кога ли пък е направил нещо като хората, не знам щот толкова му лижат топките .
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 септември 2019
Култа към Коджима и аз не мога да го разбера напълно.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
13 септември 2019
Еконт Коджима, добър ден.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
13 септември 2019
Колкото повече гледам, толкова повече се убеждавам че това е един еднообразен пешеходен симулатор, прекъсван от време на време от фотореалистични синематици, ама като знам че всичко това е правено собственоръчно от великия Коджима, вероятно трябва да ми падне ченето

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
13 септември 2019
Днес получих покана за затворената бета на GoG 2.0, чиято цел е да свърже всички игри от различните магазини "под един покрив". Изглежда стабилно засега. Лек, не особено сложен за навигация и лесно се стига до игрите и това, което желаеш. Или казано с meme:
"Steam: Well, we will improve our Store, I guess.
Origin: Here's our new Slotmachine Simulator
GoG: We constantly improve our service, based on community feedback to unite the gamerbase from different platforms.
Epic: We removed our roadmap, kek"
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 септември 2019
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 септември 2019
Аз пък мисля по изключение, че Death Stranding може и да има някакъв потенциал. Имам предвид освен Коджима хайпа. Интересно ми е дали може да направи интересна пешеходна част. Пък и поне играта обявява в прав текст какво ще бъде, за разлика от RDR2, който обявяваше, че ще е игра с отворен свят и ала-бала, а накрая се оказа точно пешеходен симулатор. Поне тук няма да има изненадани.

@rosniak - звучи интересно това. То каква е идеята обаче - всички услуги трябва да си вървят като фонови ли, за да ги подкара GoG 2.0? Че аз ако не играя някоя игра ги изключвам и се сещам за тях чак като дойде нещо ново на EA/Ubisoft (само Steam-ът си върви).

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
15 септември 2019
@Pseto- идеята е да имаш всички игри на едно място и да не се притесняваш/тревожиш кои аджеба магазин трябва да отвориш, а програмата сама си ги отваря стига играта да е инсталирана. Разлика почти не се усеща, сравнено със Стийм да речем. (просто тези дни играх повече игра, закупена от стийм)
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 септември 2019
GOG >>>>> Steam > Origin > Uplay > EGS
Както и да е, да се похваля - взех си 4К монитор. Старите ми игри и модове са яки на 4К.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
16 септември 2019
Доста е отблъскващ този Коджима хайп и съм разочарован от последните показани геймплей кадри на Death Stranding. Предполагам след толкова години фенщина по Metal Gear Solid /брутален фен съм на поредицата/ сигурно е полезно да се слезе малко на земята. Коджима дори не мисля, че е добър гейм дизайнер, той е интересен в даването идеи, които съживяват игрите му по уникален и неподражаем начин. Това го прави един нереализирал се режисьор и монтажист в света на гейминга, затова хората, които не го разбират, предполагам се чудят откъде да го подхванат.
Днес ми се играят игри, не ми се гледат филми, уморих се от тая интерактивност, скприптирани сцени и дълги диалози. Цъкам Blasphemous сега и ми се връща една стара 90тарска атмосфера с ужким простичката, но всъщност супер дълбока фентъзи атмосфера, която е резултат от ентусиазма както на дизайнера, така и на геймъра, които са в един кюп. Онзи стар патос: Отиди дам и вземи тоя свещен ключ и ...., а не да гледам 3D филм на Коджима с шашкащ фото реализъм. Тази година предполагам затова Секирото също така ме грабна, защото е игра мамка му, хората те карат да играеш, да се стегнеш и високи усилия да минаваш и да се наслаждаваш, че си минал еди кой си бос.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
16 септември 2019
Veluvian, за всеки влак си има пътници. Например мен ме радват адски много интерактивни филми тип на Дейвид Кейдж нещата, Until Dawn, Man of Medan, игрите на Telltale и така нататък. Това е вероятно следствие на факта, че като малък, докато нормалните деца живееха социално, аз четях книги-игри и гледах филми. Съвсем логично, като поотраснах, тази любов към интерактивното и киното се запази. Определено съм на мнение, че "филмовите" игри имат много по-високо художествено съдържание от игрите, които описваш с пикселизирани кадри и труден геймплей. На Коджима нещата са болни, нещо нормално за японците, а ти по-добре от мен знаеш това. Хайпът по него е защото предлага "оригинални" идеи, които западното общество не може да измисли. Вероятно не съм споменавал какъв любимец ми е Суда 51 - на тоя пич каквото съм играл е било ебати извратеното в добрия смисъл. Това да си мажоретка и да си сложиш на колана главата на гаджето, докато правиш фигурки в цветовете на дъгата с моторна резачка.. само ментално болен може да го измисли. Но Коджима има качество, което повечето японски дизайнери нямат - прави така, че неговите игри придобиват култов статус на Запад. Не знам как го постига, може би с правилните рекламни маневри. И спокойно може да направи новата си игра да има сране и пикане и да бъде пешеходен симулатор и да се продава в милиони. Даже хлапетата заради това ще я вземат- да са куриери на Спийди в някакъв странен свят. Ако има и секс с някоя мацка, прикрит към финала на играта, още по-добре за Коджима и продажбите на играта. Не съм гледал клипчетата, не искам да се спойлвам, но определено в един момент ще си я взема- може би не на премиерата, но около Коледа бих изиграл Death Stranding с голям кеф заради различността й.
<
1
...
269
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.