Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
311
...
683
>
logout
Мнения: 337
Цитиране
06 април 2020
За Dying Light 2 Techlands края на януари казаха "през лятото", но най-вероятно ще е с новите конзоли есента-зимата, както всички останали.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 април 2020
@vldir, като чета нашенските форуми мисля, че мнозинството хора харесват Death Stranding. Основният въпрос е дали си в лековато чил настроение или не. Щот поне аз сега като съм затворен вкъщи ми е толкова чил, че ако нещо ме успокои повече ще изпадна в някакъв зимен сън направо. Като се ходеше до офиса, изнервиш се в трафика и я поцъкаш след изморителен ден беше по-друго.

А Dying Light 2 - и аз мисля, че есента можем да го чакаме. Макар че от друга страна ако има прекалено много премиери през есента и с новите конзоли и идващата криза, лека или не толкова лека, може би няма да е толкова добър ход да се пусне всичко наесен. Като нищо много игри ще минат между капките. Не че Dying Light няма стабилна аудитория, ама може би все пак ще се прицелят през лятото, докато няма почти нищо ново. Ама това са само спекулации, де.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
06 април 2020
Аз съм се наточил че Cyberpunk 2077 ще бъде с друга дата, някъде през 2021 и че няма да я видим тази година!
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
07 април 2020
Death Stranding ме грабна. Дано да е така и за напред.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
08 април 2020
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
16 април 2020
Някой по-запознат с JRPG жанра може ли да ме светне, какво точно представлява Persona 5 Royal. Експанжън ли е, римейк с нови асети и скинове на Persona 5 ли, или нещо друго. Струва ли си да я купя при положение, че наскоро врътнах оригинала, гледам, че е на пълна цена, затова реших да питам, понеже не ми стана много ясно ровейки из нета.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
17 април 2020
Новината която току-що прочетох за малката карта на следващата GTA ми е от доста време новина. Мисля че даже си имаше и "официална" причина,която е че в малката карта ще се добавят много повече сгради, които можем да използваме, да ги трошим да им влияем по някакъв начин. Чух също че хората ще са... хора, ще си бачкат. Като някоя сграда се разруши, за извесно време пак ще се построи и можем ние да наблюдаваме строежа. Тези неща супер много ме изкефиха и се надявам така и да стане. Чух и подобни слухове и за Cyberpunk 2077.
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
17 април 2020

Реших да си поиграя с една стара игрица.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 април 2020
Изглежда супер стабилно днес. За пореден път се уверявам, игри на около дузина години нямат нужда от ремастър. Трябва да мине още известно време. Също така за пореден път се зачудих защо класическите стратегии така изчезнаха от гейм сцената. Макар че това май го дискутирахме многократно. Вероятно основната причина е високия learning curve, който отказва мнозинството...

@BundyBari - Persona 5 Royal си е същата игра, ама с някакви малки подобрения. Доколкото видях ще има 1 допълнителен персонаж, 1 замък за него и някакви други подобни малки екстри. Както коментирахме при титаничната дължина, която има Persona-та, едва ли купуването на Royal има смисъл, то това си е преиграване на заглавието с малки промени. Предполагам, че идеята на този рилийз е по-скоро хора, които не са цъкали петицата да си я вземат. Или е насочен към здравите фенове на серията.

@PeshP - ако в нов GTA се заложи здраво на сандбокса за сметка на кампанията - тогава ще съм с две ръце за играта. Стига да може да се играе адекватно в сингъл, де. Така или иначе на Rockstar това им е силата (а и един добър сандбокс е винаги по-добре от средна хубост кампания, най-вече защото ти дава значително поле за преиграване).

Straicar
Мнения: 36
Цитиране
18 април 2020
Здравейте колеги и весели празници.
Имам много дразнещ проблем с джойстика на PS4 и тъй като не намерих инфо за подобен проблем реших да се допитам до вас.
От 1 месец насам имам следния проблем-играя си някоя игра и изведнъж без да докосвам нищо почва картината наляво.Без да докосвам контролера.Направи ми го на AC Origins, в момента ми го прави и на Fishing planet и е адски дразнещо.Все едно съм дал наляво но без да пипам джойстика.Като цъкна някое копче спира веднага но след малко пак почва..Някой да се е сблъсквал с подобен проблем?Конзолата е на 1,5години,като цяло малко е играно на нея не е издевателства и върху нея или джойстика...
Извинявам се ако пиша в грешен раздел
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
18 април 2020
Ако не е в гаранция виж дали може да се отвори и почисти. Вероятно дава постоянно контакт някъде. Имах подобен проблем с PC контролер на Logitech и си беше заминал. Но потърси и в Гугъл информация, там ще намериш повече възможни решения.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
19 април 2020
@Straicar, никога не съм ползвал подобен джойстик (не се ли наричат джойпад, за да се разграничават от класическия "стик"?), но при джойстиците този проблем обикновено има отношение към Z оста. Имах преди време подобен проблем когато исках да емулирам управление с мишка и клавиатура вместо джойстик (при Independance War 2 това ми се струва по-удобно, на повечето други игри предпочитам да си ползвам джойстика), та, в определени случаи играта по някакъв начин прихваща сигнал все едно си натиснал копчето (държиш джойстика постоянно в крайно положение) по Z оста. В моя случай просто трябваше да премахна наличието на тази опция в емулатора. В твоя случай това може да е причината, но какво е решението нямам идея.

Ако игрите, в които имаш този проблем, имат някъде из опциите секция за контролера, виж там нещо, което има отношение с осите. Ако ПС4 си има някакъв софтуер, който има отношение към контролера му, виж там нещо, което може да ти подскаже как да постъпиш. Обикновено този проблем е конкретно със Z осите - в симулаторите това е остта, която отговаря на завъртането на стика (завъртането, не накланянето).

Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
19 април 2020

Fun

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
21 април 2020
Death Stranding Wuhan Edition https://9gag.com/gag/ae5XZmj
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
22 април 2020
morgoth_srs, the future is now. Между другото сега се сещам колко се ебаваха всички с Коджима, че имаме главен герой - куриер спасител на света, а само след няколко месеца всички си стоим вкъщи и очакваме куриерът да ни донесе нещо. Това ако не е ирония, не знам кое е.
<
1
...
311
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.