Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
312
...
683
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 април 2020
TheAlpha534
Мнения: 79
Цитиране
25 април 2020
Този канал има няколко подобни клипове по Doom Eternal. В този дух ето нещо подобно:
Straicar
Мнения: 36
Цитиране
26 април 2020
Здравейте.
Във връзка с предишния ми пост да актуализирам малко.
С две думи проблема е решен.Отворихме джойстика,разглобихме го и почистихме около аналоговия контролер.Не е сложно,но изисква малко търпение и внимание.
Ако се интересувате повече по темата напишете в youtube "Fix analog drift"
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 април 2020
Евалата, че си се оправил. Може би и малко късмет си имал, че те ако се спихнат обикновено аналозите и са приключили.

А за Doom Eternal - отлична е играта, надявам се скоро мега закъснялото ревю да кача, типично олдскул изживяване, като вземеш всички оръжия и ъпгрейдите се отпушва още повече - вместо да стане скучно и еднообразно влиза още дълбочина в мелето. Добре, добре (само да отрежат почти целия платформинг).

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 април 2020
Аз харесвам платформинга ;d
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 април 2020
В някои от секцииите и дори цели нива е окей и си върши работата добре - за разчупване на темпото и прикриване на тайни локации. Ама онези overkill моменти, дето скачам наляво-надясно 10-15 минути и забравям що е то да разчлениш демон ми идват малко много. Интересно е обаче, че нивата здраво варират, в началото има 1-2 с никакъв платформинг, после играта се превръща в Супер Марио, после май 2-3 цели нива пак почти без платформинг и т.н. Малко странно са го направили - ама щом има и някой, който го харесва, няма лошо.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
27 април 2020
The Last Of us 2 и Ghost of Tsushima имат дати. За TloU2 има и "течове" за сюжета и масово хората са недоволни.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 април 2020

Евалата. Всичко, което съм казвал в едно видео.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 април 2020
Хахаха

https://www.sausageroll.com.au/entertainment/games/naughty-dog-made-female-characters-less-feminine-to-be-trans-friendly/

За играчкин. На мен не ми дреме хич, ама какъв бяс ще има после леле...

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
30 април 2020
Имало и ритъм 3д шутър игра https://kotaku.com/gun-jam-is-a-shooter-but-also-a-music-game-1843166313

https://store.steampowered.com/app/1308360/GUN_JAM/

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
30 април 2020
Току що гледах премиерата на Assassin’s Creed Valhalla. Не съм очарован. Очаквам действието да се развива, когато Викингите нападат Нортумбия и там другите Английски кралства и също и Париж, тоест някъде 845г сл.Хр. Очаквам този път известните персонажи в играта да са примерно Рагнар и там синовете му. Очаквам да има отново такива боеве с богове, очаквам да се видим Один, както го виждаме в трейлъра (не съм сигурен много), да се бием с дракони и кой знае може и Тор или още някой скандинавски бог да видим. От този премиерен трейлър се вижда, че така използвания от Асасинския орден скрит нож на ръката, присъства макар че малко по променен от обичайното. Поне присъства не като в Одисей, където чак в първото DLC се видя. Очаквам да е отново RPG. Картата се съмнявам да е цяла Европа, мисля че ще бъде Норвегия, Англия, Франция, Исландия и може би цялото Балтийско море с държавите около него. Бих искал и действащи вулкани да има, ако ще присъства Исландия. Пише че играта се очаква Holiday 2020, което не знам кога е това
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
30 април 2020
Ноември-декември се има предвид, ама с настоящият световен климат, може и да я забавят за февруари/март догодина, че да хванат краят на фискалната година.
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
01 май 2020
Няма да я забавят за 2021. Тази година ще излезе, защото 2021 сигурно март ще е Watch Dogs 3.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
01 май 2020
Аз не разбрах дали ще го има. Разбрах че ще можем да си правим армии, селища, кланове и да ги ъпгрейдваме къщите и хората, а ще има можем ли да ги контролираме като в M&B, когато отива нашата армия да се бие с друга, да има там поле с команди като "вдигнете щитове" "атака" и т.н.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 май 2020
@vldir- ако обстановката с този covid-19 продължи, а и се очаква и 2ра вълна, с тази работа от вкъщи не всичко може да бъде свършено в срок и е по-вероятно да обявят септември че ще има забавяне. И за да съм честен, аз очаквам забавяне на Cyberpunk 2077, може би с около месец и нещо/ два месеца. Ще съм приятно изненадан, ако излезен септември де.
<
1
...
312
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.