Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
314
...
691
>
nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
08 май 2020
Не знам дали ще може да играе с трансджендър като в неговата игра на годината, сигурно затова постна видеото, да се оплаче. Или се гордее че може. Объркан съм.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
08 май 2020
Ми гледай сега- igra4a кат се одърви едно хубаво на The Last Of Us 2 изрода, кат прекара едно 50/100 часа в Cyberpunka с жена с наденица, и ще четем октомври/ноември как ще се подлага на операция за смяна на пола, че да може да го поема на Нийл Дръкман!
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
08 май 2020
Може и кибърпънк да е игра на годината, аз не съм джендърче като вас. Ако е по-добра от the last of us 2,нека спечели, така и така ще я преордърна, не да чакам от маймундата. Само няколко болни мозъци проектират комплексите си и чувството си за малоценност срещу мен. Винаги съм бил обективен, плюл съм юбисофт, като заслужават, но съм ги и хвалил за добрите игри-реймън, фар край 3,4, асасините, сега играя блек флаг и е супер добра игра. Даже имам купена още като излезе уичър 3.сега ще взема и киберпънк-а, за нея съм сигурен, че ще е добра. Но иначе тролската мантра е играч боготвори ексклузивите на сони и мрази юби и сдпр, а съм дал в пъти повече пари на тия компании, от тия дето плюят наизуст.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
08 май 2020
igra4a, както обикновено обръща палачинката ( дали е видял "течовете",а?). От тук, силно се съмнявам че някой не е пре-ордърнал (вече? а нашият тепърва ще преордърва!!) и надали ще чакаме на маймундата. Единственият "болен мозък, проектиращ комплекси и чувство за малоценност" си ти, igra4o. Ти и обективност сте като Ин и Ян. Я пак кажи- кога последно хвали Асасините, че нещо не моа си спомня? (изключваме последните 5 дена, дет хвалиш Черното знаме).Да, вярваме ти че си купил Вещерът 3 още като е излязла. Всъщност "тролската мантра" е че на всички ни е писнало да четем КОЛКО велики са конзолите и колко велики игри има за тях, точно от ТЕБ и под ВСЯКА новина и как всички други са зле. (то не бе 1е събираш тревички във Вещерът, то не бе трибуквен за Уби и как RDR2 немала да излиза за PC). И точно пък от мен, се съмнявам да си дал повече пари, особено на CDPR. Приятна вечер на всички!
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 май 2020
Аз съм сигурен, че всички тук даваме повече пари от играчкин за игри.
nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
09 май 2020
Под всяка новина за Юбисофт плюе и злобее и хората остават с впечатление, че ги мрази, ама как така?!?!

В тебе няма една обективна костица. Няма лошо, казах ти го преди няколко дена, обективни можем да сме за измерими неща. Опре ли се до мнения има субективизъм винаги. Само че празната ти кратунка това не го проумява. Обяснявах ти го когато беше "обективен" за Days Gone и ми разправяше как игра с дженерик стори и геймплей е игра на годината и 8/10. Нищо общо с това, че беше ps4 екслузив нали...

Вземи научи какво значат думите и тогава ги ползвай. Хейтъри, тролове, тролски мантри... Дай по-спокойно, че ще скъсаш нещо от това набиране.


А тия изсилвания кой колко давал за игри... Тая тема не я ли приключихме отдавна?

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 май 2020
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
09 май 2020
С емулатори ще си останете, ПеЦе Мастър Расата.. играйте си инди лайната..жалка история. И що не си ходите по специализираните форуми да си показвате двамцата колко е велика Мастър Расата.. а ние с играча да си играем на игрите, които вие гледате и ще гледате на клипчета..Смешници!
nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
10 май 2020
Ало, я по-спокойно. Кой тука ти говори за мастер раса? Кой ти пречи да си играеш квото си искаш?

Инди не значи лайно, има и лайна, има и добри неща, като при ААА-тата. Да не говорим, че има тонове мултиплатформени ААА. А който иска има и конзола, не е лукс тва, избийте си го от главите, мисля че повечето тука имат и конзола.

Ще казва той по кои форуми да ходят хората, за кой се помисли? На някои хора тва стоене вкъщи хич не им се отразява добре.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
10 май 2020
Що си насаждаш мнението, Найт? Затова пише така. Ние ААА добрите игри не можем да изиграем камоли някви си инди, за него (а и за мен) са помии. Има си мнение и го пише.
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
10 май 2020
О Боже, играча си имал авер

П. С. LethianDream не съм очаквал такова нещо от теб, такова изказване.

nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
10 май 2020
Кое мнение си насаждам? Казвам му че сред индитата има читави игри. Една такава инди игра, точно той я хвали неотдавна - Disco Elysium.

Ти си ясен, обясняваш как Ubisoft нямали хубава игра от Rayman-a насам, пробва Black Flag-a(който също си плюл неколкократно) и о чудо, видя че не е помия. Ама нали си обективен

Аз насаждам мнение(не го правя очевидно), а единия се опитва да гони хора от форума, другия ми се явява псевдо борец за свободната... Ще ме разплачете, честно.

Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
10 май 2020
Mark of the Ninja не знам дали се води точно инди, но пак си е супер игра, макар и да не е AAA. Спокойно може да се напише мнение без да се казва кой къде да ходи, какво и НА какво да се играе. Вие сте последни дупки на кавала, че да държите сметка.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 май 2020
@LethianDream

Вие с играчкин не можете да играете PS3 / N64 / Xbox 360 / Xbox Original / Wii U игри. Аз не само, че мога... ами и си ги играя на 4K с два пъти по-високи кадри. Кефете се на Вазелин-Vision, аз съм си ок с емулаторите.

Пък и когато старата конзолка я продадете или тя умре (всичко умира) аз няма хич да съм афектиран.

При все това - защо толкова ви ядосват емулаторите? САМО заради тях има шанс внуците ви да играят класиките, на които вие толкова се кефите. Не е ли висша форма на неуважение да искате труда на тези конзолни студиа да си умре заедно с боклукчавия хардуер, за които е направена?

Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
10 май 2020
Да не говорим, че на всичките тия конзоли им трябва яка поддръжка, защото много от тях са си на възраст и не се произвеждат вече. Ако това ви устройва ок. Аз лично, предпочитам да имам не повече от една конзола и компютър под ръка, защото мога спокойно да обърна внимание на двете, а не едно да събира прах за сметка на друго. Така беше като имах PS4 и PS3. Сега оставих 4-ката само.
<
1
...
314
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.