Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
29 март 2024
Е то Истински Детективи няма "среда". Както и Фарго. Всеки сезон с различни актьори, история, времева линия, обединени единствено от някаква концепция. Може да се различават като качество и бюджет, примерно.
Честно казано и аз предпочитам мини-сериали или 1-2-3 сезона. Тези от по 10+ сезона неизменно се превръщат в някакви сапунки по някое време.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
01 април 2024
Първите 3 налични епизода на новите X-Men '97 са повече от прилични. Който е правил шоуто, е знаел защо анимацията от началото на 90-те е така обичана от феновете и са го направили по същия начин. Даже на два пъти проверявах да не съм объркал нещо и да гледам старите анимации или някакъв техен ремастър. Рисунките са със същия ефект и стил като стария сериал, все едно изглежда, че са неизлъчвани стари епизоди. Интрото е същото със същата музика. Някои от гласовете са същите отпреди. Вкаран е някакъв по-осезаем хорър елемент. Имах опасения, че ще е full-woke Дисни тъпотия и ще осквернят любим от детството сериал, но засега е стабилна анимация.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 април 2024
това

продължение на това ли е ?
https://zamunda.net/banan?id=662461
Ако да, добри ли са филмите

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
09 април 2024
Почнах да го гледам оня ден (този на нетфликс). Предполагам е ребуут или по-скоро спин-оф на оригиналната манга, защото оригиналният герой е ученик, а тук е жена. Мисля, че и анимето го има в Нетфликс.
Та този го почнах, но заспах на 20-тата минута ... но иначе не е зле.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
09 април 2024
@LethianDream, сърдечно мерси за няколкото поздрава, откажи се накрая, зашото хич не ти е ясно явно какво харесвам, което не е и необходимо, пък и не виждам за какво да съжалявам /предполагам, и това ще ти е някакъв клифхенгър/
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
09 април 2024
darkblue написа
това

продължение на това ли е ?
https://zamunda.net/banan?id=662461
Ако да, добри ли са филмите

Това е нещо като рибуут. Оригиналната манга/аниме са си японски, това тук е корейски прочит на нещата. Подобно на Трите тела със западната му версия.

Японските филми са по-скоро греда. Обикновено филмите по манга/аниме са такива, понеже опитват да наблъскат ужасно много материал в час и половина филм. Съответно си разказват своя история с колебливи ефекти. Малко са екранизациите, които си струват.

Ако ти е интересна тематиката най-добре се обърни към анимето(в случай че не ти се чете). Има го в Netflix наистина и освен кървави моменти и т.н. има доста философски неща.

На този новия му изгледах само няколко минути, може би уикенда ще му дам повече шанс, но той си е stand-alone прочит на сорс материала, както казах, този път ситуиран в Корея.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 април 2024
Мерси, пропускам ги значи
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
10 април 2024
Някак си ми се струва, че нямаше нужда от втори филм.

lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
10 април 2024
Щяло да е мюзикъл на всичкото отгоре...
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
10 април 2024
Гага-та ще изкърти, тя си е родена за мюзикъли, със сигурност това ще е един от филмите, които чакам тази година заедно с Бордърлендс и новия Елиън.
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
10 април 2024
Да бе,мюзикъл,това да ми платят,няма да го гледам.Просто имам "алергия" към мюзикъли.Ако е филм,да е филм,не да ми се запяват.Ако ще е опера,оперета,концерт,да си е,но смесят ли ги,аз съм хард пас.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
10 април 2024
И аз съм на сходно мнение, макар че сигурно ще го гледам. Има и изключения...
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
13 април 2024
Що тъй никой не коментира Fallout, не го ли гледате? Повечето мнения, на които попаднах, са "имах ниски очаквания, и затова ми хареса". Аз съм по-скоро "имах ниски очаквания, и пак ми е по-скоро meh"...Ама ще видим де, все още съм на 2 епизод. Но не виждам да са поемали каквито и да било рискове, образите са плоски, диалозите - посредствени, но за сметка на това inclusive частта е в нови висини...
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
14 април 2024
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
14 април 2024
Dandelion написа
Общо взето толкова плитък е сериала колкото Фоулаутите на Бетезда, но понеже има бюджет и fan service и member this, member that препратки, хората си го прехвалват

За съжаление май си прав, все пак в играта имаше някаква магия за времето си, която сякаш не са уловили, а то без нея много не остава. Не знаех, че този Нолан е брат на онзи Нолан, интересно.

Днес гледах още един епизод - беше пълен с някакъв малоумен и детински хумор, който не знам как го измислиха, в играта хуморът въобще не е такъв. Главната мацка почна ужасно да дразни с постоянните пърхания с очи, "okey-dokey" и "oh, gosh"...Разбрахме още от първия епизод, че е крайно неподготвена за света навън, не сме идиоти, няма нужда 8 серии да ни се натяква. Язък за Goggins, който в моя списък е ТОП актьор.

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.